MENU
Shporta

Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi

Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
-38 %
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi

Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Peshore Elektronike

Kapaciteti/ Pesha max : 7000 grame 

Bateri : AA 1.5 V

Voltazhi : 2 x 1.5 = 3V

Ekrani/ Display : LCD


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Peshore Gatimi
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.