MENU
Shporta

Smartwatches

Model: Xiaomi
Karikues per Mi Band 3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
599Leke 999Leke
Model: Xiaomi
Karikues per Mi Band 4Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
699Leke 999Leke
Model: Ore Digjitale
Ore Digjitale Fashion per Femra / Meshkuj Pershkrimi i ProduktitEmri :  Ore DigjitaleLidhja : me bluetoothGjatesia e rripit : 25 cmGjeresia e rripit : 20 mmTrashesia e rripit : 10 mmDiameter : 50 mmLloji i kapses: me mberthimMateriali : PlastikDetaje : Ora Digjitale ka disa vecor..
799Leke 1,199Leke
Model: Apple Watch
Orë Smart Apple |  SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : AppleDimensionet : 42.5 * 36.4 * 11.4 mmKapaciteti i baterise : 334 mAhCPU ( Proçesori ) : Dual-Core 780 MHz Cortex- A7Memorie ..
35,999Leke 37,999Leke
Model: Apple Watch
Orë Smart Apple |  SmartWatch Apple Seria e Pare 42mm | Ore Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : AppleDimensionet : 42.5 * 36.4 * 10.5 mmKapaciteti i baterise : 250 mAhCPU ( Proçesori ) : Dual-Core 520 MHz Cortex- A7Memorie / RAM : 8G..
26,999Leke 28,999Leke
Model: Awei H1
Orë Smart Awei H1 |  SmartWatch Awei| Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : AweiModeli : H1Madhesia e Ekranit : 0.96''Rezolucioni i Ekranit : 128 * 64Bluetooth : versioni 4.0Materiali : ABSKapaciteti i Baterise : 90 mAhKoha e Perdorimit..
4,499Leke 5,499Leke
Model: Samsung Gear Fit 2 Pro
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung Gear Fit 2 Pro | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : Samsung Gear Fit 2Detaje : Produkti eshte i markes Samsung, cilesia origjinale dhe ju mundeson zhvillimin e sporteve, fitness dhe veprim..
14,999Leke 16,999Leke
Model: Samsung Gear Fit 2
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung Gear Fit 2 | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : Samsung Gear Fit 2Kapaciteti i baterise : 200 mAhMemorie / RAM : 4GB / 512 MBDisplay : 1.5'' Touch Curved AMOLEDDetaje : Prod..
11,999Leke 13,999Leke
Model: Samsung Gear S3 Classic
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung Gear S3 Classic | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : Samsung Gear S3 ClassicDimension : 46mm x 49 mm | 1.81'' x 1.93''CPU ( Proçesori ) : 1 GHz Dual-Core ( Exynos7270 )Memorie / RAM : ..
27,999Leke 29,999Leke
Model: Samsung Gear Sport
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung Gear Sport | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : Samsung Gear SportDimensionet : 42.9 x 44.6 x 11.6 mmMemorie / RAM : 4GB / 768 MBDisplay : 60 x 360 Super AMOLEDVecori : Rezistente nda..
24,999Leke 26,999Leke
Model: Samsung S3 Frontier
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung S3 Frontier | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : Samsung S3 FrontierDimension : 46mm x 49 mmCPU ( Proçesori ) : 1 GHz Dual-CoreMemorie / RAM : 4GB / 768 MBDisplay : 1.3''&nb..
29,999Leke 31,999Leke
Model: Xiaomi Mi Band 3
Ore Xiaomi Mi Band 3 | Matese e Aktivitetit Tuaj  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mi Band 3Marka : XIAOMIRezolucioni i ekranit : 128 * 80 pixelsDisplay : 0.78 inch OLED Lidhja : Bluetooth versioni 4.2Kapaciteti i Baterise : 110 mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 20..
2,999Leke 4,499Leke
Showing 1 to 12 of 20 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.