MENU
Shporta

Kamera HDCVI

Modeli: Adapter
Adaptor per Kamera Huawei |HW-120200B6WArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &n..
999 Lekë 1,299 Lekë
Modeli: Kamera e fshehte AHD
Kamera e fshehte me WiFi Full HD| AHD Digital Video CameraPershkrimi i ProduktitEmri :  Kamera e fshehteModeli: AHD IP66Bateri e integruar: 240 mAhKarta SD: Mbështet kartën mikro SD deri në 32 GBMateriali eshte i forte dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i pad..
4,999 Lekë 5,599 Lekë
Kamera e fshehte me WiFi | HD Video Camera Kamera e fshehte me WiFi | HD Video Camera
-10 % Nuk ka gjendje
Modeli: Kamera e fshehte
Kamera e fshehte me WiFi | HD Video Camera Pershkrimi i ProduktitEmri :  Kamera e fshehteModeli: ‎SC-026Bateri e integruar: 240 mAhKarta SD: Mbështet kartën mikro SD deri në 128GBKarta e shtojcës hap automatikisht regjistrimin e videos dhe rrjeti ndërpritet papritur ose nuk ka rr..
2,799 Lekë 3,099 Lekë
Modeli: Mini Smart Net
Kamera Sigurie me WiFi Panoramike |Mini Smart Net PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera SigurieLidhja : me WiFiRrotullimi : 360 grade Madhësia e sensorit: 1/3 inchRezolucioni: 1920 x 1080 pxMemorie: Kartë microSD 128GBPërmasat e produktit : 21.9 x 31...
4,999 Lekë 6,499 Lekë
Modeli: Kamera IP
Kamera Sigurie me WiFi per Shtepi | Camera IP Home Security 355° | Kamera P2PPershkrimi i ProduktitEmri :  Kamera SigurieLidhja : me WiFiRrotullimi horizontal : 355 grade Rezolucioni : 720pKomunikimi : 2 way ( kudo qe ndodheni arrini te komunikoni nepermjet kameres)Vecori : permban mi..
4,299 Lekë 5,499 Lekë
Modeli: Xiaomi EC2
Kamera Sigurie per Ambjente te Jashtme |Imilab Security Camera Xiaomi EC2PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera SigurieLidhja : me WiFiRezolucioni: 1080PMonitorim : nepermjet aplikacionit nga telefoni, tableti, PC etjDetaje : Kamera Sigurie ka gjithcka qe ju nevojitet per..
9,999 Lekë 11,999 Lekë
Kamera Sigurie per Ambjente te Jashtme |Imilab Security Camera Xiaomi EC3 Kamera Sigurie per Ambjente te Jashtme |Imilab Security Camera Xiaomi EC3
-20 % Nuk ka gjendje
Modeli: Xiaomi EC3
Kamera Sigurie per Ambjente te Jashtme |Imilab Security Camera Xiaomi EC3PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera SigurieLidhja : me WiFiKëndi i lenteve: 110 ° , mund te rrotullohet deri ne 270°I përputhshëm me: Android 4.4 ose iOS 9.0 ose më i riRezolucioni: 1080PMonitorim..
7,999 Lekë 9,999 Lekë
Modeli: Xiaomi Mijia Xiaobai A1
Kamera Sigurie per Femije me Minion |Xiaomi Mijia Xiaobai A1 PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera Sigurie per FemijeMarka: XiaomiRrotullimi: 360°Rezolucioni: 2304 x 1296 pxHyrja e energjisë: 5V 1APërmasat:  112 x 76 x 76 mmDetaje:Kjo kamera inteligjente IP Xiaomi M..
5,499 Lekë 6,499 Lekë
Modeli: Xiaomi Imilab Basic
Kamera Sigurie per Shtepi |Xiaomi Imilab BasicPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera SigurieMarka: XiaomiRrotullim: 360°Kendi i lentes: 110°Rezolucioni: 1080pHyrja e energjisë: 5V 2APërmasat: 108×75×75mmDetaje:Kamera Sigurie per Shtepi ka gjithcka qe ju nevojitet per nje ..
5,499 Lekë 6,399 Lekë
Modeli: Xiaomi Imilab Security Camera A1
Kamera Sigurie per Shtepi |Xiaomi Imilab Security Camera A1 PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kamera SiguriePesha neto: 211gKëndi i lenteve: 110 °Rezolucioni: 2304 x1296 pxHyrja e energjisë: 5V 2AKujtesa e zgjerueshme: Kartë microSD 256GBPërmasat: 112mm ..
5,499 Lekë 6,499 Lekë
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)