MENU
Shporta


Karikuesa

Karikues origjinal per cdo model telefoni iPhone, iPad, Fast Charger Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony,Doogee, Dash OnePlus, VOOC Oppo, LG, Black View, Wiko, Nokia, Karikues Android Fast Charging, PD 3.0, Qualcomm Quick Charge, Makine

Kapese per kabuj | Baseus cable clip Kapese per kabuj | Baseus cable clip
Bli online I Ri -20 %
Modeli: BASEUS
 Kapese per kabuj | Baseus cable clipPershkrimi i ProduktitEmri : Organizues i kabllove Marka : BaseusDetaje : Ngjites i forteDizanji i struktures se paraqitjes kryq dhe hapesira e pershtatshme , ndihmojme kabllin te fiksohet fort dhe te mos rreshqase poshte.Mund te perdoret ne tavoli..
799Leke 999Leke
Karikues Aukey me 5 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etj Karikues Aukey me 5 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etj
Bli online -20 %
Modeli: Aukey
Karikues Aukey me 5 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etjPershkrimi i ProduktitEmri :  KarikuesMarka : Aukey PA-Y5Output : 5 Porta USBEnergjia : 60WPershtatet : Cdo model telefoni te Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi, Sony, Nokia, iPadPro / Air 2 etjDetaje :&n..
3,999Leke 4,999Leke
Karikues Aukey me 6 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etj Karikues Aukey me 6 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etj
Bli online -25 %
Modeli: Aukey
Karikues Aukey me 6 Porta USB per iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi etjPershkrimi i ProduktitEmri :  KarikuesMarka : Aukey PA-T11Output : 6 Porta USBEnergjia : 60WPershtatet : Cdo model telefoni te Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi, Sony, Nokia, iPadPro / Air 2 etjDetaje : Karikuesi Aukey..
4,499Leke 5,999Leke
Karikues Baseus me 2 Porta ( USB + Type-C ) Fast Charger 30W Karikues Baseus me 2 Porta ( USB + Type-C ) Fast Charger 30W
Bli online -38 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus me 2 Porta ( USB + Type-C ) Fast Charger 30WPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues Fast ChargerMarka : BASEUSDetaje : Produkti eshte i markes Baseus, me dy porta USB dhe Type-C duke mundesuar karikimin e dy telefonave ose pajisjeve ne te njejten kohe. Porta Type-C esht..
1,999Leke 3,199Leke
Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei Karikues Baseus per iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei
Bli online -21 %
Modeli: BASEUS
Pershkrimi i ProduktitEmri :  Koke Karikimi Marka : BaseusDetaje : Produkti ka nje cilesi maksimale . Dizenjimi i tij e ben ate mjaft praktik dhe te vecante. Mund ta blini vecmas si produkt ose te shoqeruar me fisha karikimi qe pershtaten me celularin tuaj.  Sherben per te k..
949Leke 1,199Leke
Karikues Fast Charger per iPad dhe Pajisje te Tjera Karikues Fast Charger per iPad dhe Pajisje te Tjera
Bli online -40 %
Modeli: Karikues Fast Charger
Karikues Fast Charger per iPad dhe Pajisje te Tjera Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48&nbs..
1,499Leke 2,499Leke
Karikues MOXOM me 2 porta USB Karikues MOXOM me 2 porta USB
Bli online -33 %
Modeli: Moxom
Karikues MOXOM me 2 porta USBArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa     ..
799Leke 1,199Leke
Karikues Origjinal per iPhone (Koke+ Fishe Karikim) Karikues Origjinal per iPhone (Koke+ Fishe Karikim)
Bli online -17 %
Modeli: Apple
Karikues Origjinal per iPhone (Koke+ Fishe Karikim) Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe + Koke Karikimi iPhoneMarka : AppleDetaje : Produkti perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve iPhone/iOS si: 5, 5s, 6, 6s,6 plus, 6s p..
2,499Leke 2,999Leke
Karikues Origjinal per Samsung (Koke+ Fishe Karikimi) Karikues Origjinal per Samsung (Koke+ Fishe Karikimi)
Bli online -13 %
Modeli: Samsung
Karikues Origjinal per Samsung (Koke+ Fishe Karikimi) Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe + Koke Karikimi SamsungDetaje : Produkti perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve te fundit Android si psh: Samsung, Xiaomi, Huawei,..
1,399Leke 1,599Leke
Karikues per iPhone 12 Pro Max origjinal | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-C Karikues per iPhone 12 Pro Max origjinal | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-C
Bli online -13 %
Modeli: A1692
Karikues per iPhone 12 Pro origjinal Max | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-CPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues per iPhone origjinalModeli : A1692Nderlidhja : USB-CPershtatet me : Apple Watch, iPhone, dhe iPadNumri i Portave : 1Fuqia : 20WArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur d..
3,499Leke 3,999Leke
Karikues per iPhone 12 Pro Max | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-C Karikues per iPhone 12 Pro Max | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-C
Bli online -25 %
Modeli: A1692
Karikues per iPhone 12 Pro Max | PD 3.0 | 20 W Power Adapter USB-CPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues per iPhoneModeli : A1692Nderlidhja : USB-CPershtatet me : Apple Watch, iPhone, dhe iPadNumri i Portave : 1Fuqia : 20WArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në pa..
1,499Leke 1,999Leke
Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim) Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim)
Bli online -44 %
Modeli: AURIS
Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim) Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe + Koke Karikimi iPhoneMarka : AurisDetaje : Produkti perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve iPhone/iOS si: 5, 5s, 6, 6s,6 plus, 6s ..
499Leke 899Leke
Showing 1 to 12 of 36 (3 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.