MENU
Shporta

Sisteme Alarmi

Sisteme alarmi per shtepine ose Biznesin Tuaj

Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Bateri 12V
Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : BateriKapaciteti :7AhTensioni: 12VLartësia totale (me lidhje): 101 mmDetaje : Bateritë janë prodhuar në teknologji inovative AGM. Elektroliti absorbohet në fletët e dyshekut të qelqit. Falë kësaj zgjidhjeje, fuqia maksimale e ba..
3,999Leke 4,999Leke
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -22 %
Modeli: AU-MS-12S
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : AU-MS-12SDistanca e kontaktit: deri në 20-25mmGjatësia e telave të plumbit : 400 mmDetaje:Montimi në sipërfaqe me vida ose shirit ngjitës binjak.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i ..
699Leke 899Leke
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: TTE Simple
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri :  TTE SimpleFurnizimi me energji :9-30 VCKoha e filtrimit të hyrjes :0,5 sekHyrja për monitorimin e rrymës: 9-35 V ACFrekuenca e funksionimit :850/900/1800/1900MHzLidhësi i antenës :50 OhmKriptimi AES: 128 bitDeta..
11,999Leke 12,999Leke
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: Eclipse 8
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : Eclipse 8Furnizimi me energji : 230 VAC ± 10%, siguresa 0.63AKonsumi i panelit të kontrollit :100 mATela lidhës: 2.5mm²Dimensione: 290 x 240 x 80 mmKodet e aksesit: 4-shifror; 8 Kodet e përdoruesit (1 Menaxher + 7 Përd..
8,299Leke 8,999Leke
Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -5 %
Modeli: MDU KIT
 Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi Pershkrimi i ProduktitEmri : PultFrekuenca : 433MHzNumri i kanaleve: 2Dimensione: 74.5 x 54.5 x 27mmDetaje : MDU është një modul universal i telekomandës me dy stafetë kontaktesh të thatë të operuar në mënyrë të pavarur.Moduli është i përsh..
7,299Leke 7,699Leke
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Blerje e sigurte -47 %
Modeli: SONOFF
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart HomePershkrimi i ProduktitEmri :  SensorMarka : SONOFFModeli : DW1Dimensionet : 77 x 49.5 x18.8 mmFrekuenca wireless : 433.92 MHzDistanca e transmetimit : 200 metraKapaciteti i baterise : 12V / 23ADetaje : Sensori SONOFF mund ta..
799Leke 1,499Leke
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret | Wi-Fi Smart Switch with DIY Mode Mini Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret | Wi-Fi Smart Switch with DIY Mode Mini
Blerje e sigurte -29 %
Modeli: Mini
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret | Wi-Fi Smart Switch with DIY Mode MiniPershkrimi i ProduktitEmri :  Sensor per Dyert dhe DritaretMarka : SONOFFModeli : MiniDimensionet : 42.6 x 42.6 x20 mmInput : 100-240V AC 50/60HzOutput : 100-240V AC 50/60HzNgarkesa Elektrike Ma..
1,999Leke 2,799Leke
Sirene Alarmi Outdoor SR300 |Sisteme Alarmi Sirene Alarmi Outdoor SR300 |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: SR300
Sirene Alarmi Outdoor SR300 |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : SireneFurnizimi me energji :9 - 15 VDCBateria : 9V/ 180mAh, e integruarTemperatura e funksionimit: -30 ° C ÷ +70 ° CDimensione: 310 x 230 x 60 mmPesha :1.14 kgDetaje : Sirena ka tregues të ndezjes blu dhe niv..
5,299Leke 5,699Leke
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)