MENU
Shporta

Sisteme Akses kontrolli

Sisteme Akses kontrolli

Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 karta
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Akses Kontroll
Akses Kontrolli me WiFi | Set i kompletuar +10 kartaPershkrimi i ProduktitEmri :  Akses KontrolliLidhja : me wirelessDetaje :125 KHz Wiegand 26 Reader10 chip 125 KHzper funksionim perdoret 12V DCbordi i kontrollit SETEKperfshin 10 kartame i perdoruri per kontrollet tek ashensoretAksesore.a..
9,899Leke 11,899Leke
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: ACM-2000C
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHzPershkrimi i ProduktitEmri :  Akses KontrolliMarka : ACMModeli : ACM - 2000CWiegand : WG26/34 porta input dhe outputRele : 12V DC/ 2AMetodat operimit : CARD, PIN, CARD + PINKapaciteti i userave : suporton 8000 userPassword : 4 sh..
2,999Leke 3,999Leke
Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Bateri 12V
Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : BateriKapaciteti :7AhTensioni: 12VLartësia totale (me lidhje): 101 mmDetaje : Bateritë janë prodhuar në teknologji inovative AGM. Elektroliti absorbohet në fletët e dyshekut të qelqit. Falë kësaj zgjidhjeje, fuqia maksimale e ba..
3,999Leke 4,999Leke
Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFID Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFID
Blerje e sigurte Hot -0 %
Modeli: Chip
Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFIDPershkrimi i ProduktitEmri :  Chipat RFID Tag 125KHzDimensionet : 43.7 mm (gjatesi) x 30.5mm (gjeresi) x 5.3mm (trashesi)Frekuenca: 125 KHzFunksioni : Projektuar per kopjim RFID 125 KHz dhe arrin te kopjoje te gjithe kartat e ak..
100Leke 100Leke
Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFID Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFID
Blerje e sigurte Hot -25 %
Modeli: ACM-ABS003 RFID
Chipat RFID Tag 125KHz | Kopjues RFIDPershkrimi i ProduktitEmri :  Chipat RFID Tag 125KHzDimensionet : 43.7 mm (gjatesi) x 30.5mm (gjeresi) x 5.3mm (trashesi)Frekuenca: 125 KHzFunksioni : Projektuar per kopjim RFID 125 KHz dhe arrin te kopjoje te gjithe kartat e ak..
149Leke 199Leke
Inverter Fuji FRENIC-Lift (FRN-LM1) Inverter Fuji FRENIC-Lift (FRN-LM1)
Blerje e sigurte
Modeli: Inverter FRENIC-Lift (FRN-LM1)
KarakteristikatInverter FRENIC-Lift (FRN-LM1)Inverter i dedikuar për aplikime ashensoriPërdorim i thjeshteMirëmbajtje e ulët: Dizajn me jetë të gjatëSaktësia e kontrollit të shpejtësisë: + 0,01%Gjerësia e bandës aktuale të lakut: 500 HzFuqia: 200% e rrymës nominale për 10 s5.5 kW (furnizimi 3 ph 200..
110,000Leke
Klonues Chipash 125 KHz | Kopjues per Chipat Klonues Chipash 125 KHz | Kopjues per Chipat
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: Klonues Chipash
Klonues Chipash 125 KHz | Kopjues per ChipatPershkrimi i ProduktitEmri :  Klonues ChipashFrekuenca : 125 KHzPerdorimi :Fillimisht ndizeni klonuesin dhe drita LED fillon te pulsoje per nje sekonde.Vendosni karten RFID ne vendin e caktuar per tu lexuar.Shtypi butonin e leximit dhe llampa LED..
1,999Leke 2,999Leke
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -22 %
Modeli: AU-MS-12S
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : AU-MS-12SDistanca e kontaktit: deri në 20-25mmGjatësia e telave të plumbit : 400 mmDetaje:Montimi në sipërfaqe me vida ose shirit ngjitës binjak.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i ..
699Leke 899Leke
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: TTE Simple
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri :  TTE SimpleFurnizimi me energji :9-30 VCKoha e filtrimit të hyrjes :0,5 sekHyrja për monitorimin e rrymës: 9-35 V ACFrekuenca e funksionimit :850/900/1800/1900MHzLidhësi i antenës :50 OhmKriptimi AES: 128 bitDeta..
11,999Leke 12,999Leke
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: Eclipse 8
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : Eclipse 8Furnizimi me energji : 230 VAC ± 10%, siguresa 0.63AKonsumi i panelit të kontrollit :100 mATela lidhës: 2.5mm²Dimensione: 290 x 240 x 80 mmKodet e aksesit: 4-shifror; 8 Kodet e përdoruesit (1 Menaxher + 7 Përd..
8,299Leke 8,999Leke
Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -5 %
Modeli: MDU KIT
 Pult Universal MDU KIT |Sisteme Alarmi Pershkrimi i ProduktitEmri : PultFrekuenca : 433MHzNumri i kanaleve: 2Dimensione: 74.5 x 54.5 x 27mmDetaje : MDU është një modul universal i telekomandës me dy stafetë kontaktesh të thatë të operuar në mënyrë të pavarur.Moduli është i përsh..
7,299Leke 7,699Leke
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Blerje e sigurte -47 %
Modeli: SONOFF
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart HomePershkrimi i ProduktitEmri :  SensorMarka : SONOFFModeli : DW1Dimensionet : 77 x 49.5 x18.8 mmFrekuenca wireless : 433.92 MHzDistanca e transmetimit : 200 metraKapaciteti i baterise : 12V / 23ADetaje : Sensori SONOFF mund ta..
799Leke 1,499Leke
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)