MENU
Shporta

Uje Sanitar

Bolitor per Prodhimin e Ujit Sanitar Bolitor per Prodhimin e Ujit Sanitar
Vetem Online -9 %
Modeli: CALIDO
Bolitor per Prodhimin e Ujit SanitarPershkrimi i ProduktitEmri :  BolitorModeli : CALIDODetaje : CALIDO eshte nje nga sistemet me ekonomike ne ngrohjen e ujit per perdorim familjar . Pompe ngrohese me efikasitet te larte per prodhimin e ujit te ngrohte shtepiak, me marrjen e ajrit ne ..
218,699Leke 239,999Leke
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.