MENU
Shporta

Dron Fluturues

Dron Fluturues

Bateri Per Dron F11 | Led Lithium Battery Bateri Per Dron F11 | Led Lithium Battery
Vetem Online I Ri -20 %
Modeli: F11
Bateri Per Dron F11 | Led Lithium Battery Pershkrimi i ProduktitEmri : Bateri  DroniModeli : F11 Lidhja : me Micro-USB Port Fuqia e baterise : 2500mAhKoha e karikimit : 4.5 hours Detajet : E pajisur me drita led qe tregon nivelin e karikimit.Mos e çmontoni, mos bën..
3,999Leke 4,999Leke
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Vetem Online -38 %
Modeli: Yidajia D-60
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Yidajia D-60Lidhja : me wifiFrekuenca : 2.4GHzAutonomi fluturimi : 8 minutaVecori : ndertuar me kamera HDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur..
4,999Leke 7,999Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163 Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163
Vetem Online -45 %
Modeli: S163
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : S163Madhesia : 20cm x 22cm x 5 cmKapaciteti i baterise : 1000mAhKoha e karikimit : 60-80 minutaDistanca : 80-100 metraKamera : 1MPX, 720PArtikulli eshte i ri,..
6,499Leke 11,799Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RC Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RC
Vetem Online -25 %
Modeli: Quadcopter XY4 RC
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RCPershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Quadcopter XY4 RCLidhja : me wifiKamera : 2MPKapaciteti i baterise : 2300mAh 3.7VBateria e telekomandes : 4 * 1.5VPorta e karikimit : USBKoha e karikimit Full : ..
8,999Leke 11,999Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHz Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHz
Vetem Online -29 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Modeli: Yidajia D-60
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHzPershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Yidajia D-60Lidhja : me wifiFrekuenca : 2.4GHzAutonomi fluturimi : 8 minutaVecori : ndertuar me kamera HDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
4,999Leke 6,999Leke
Dron Fluturues me kamer | Quadcopter SJ F11 2.4 GHz Dron Fluturues me kamer | Quadcopter SJ F11 2.4 GHz
Vetem Online -9 %
Modeli: S163
Dron Fluturues me kamer | Quadcopter SJ F11 2.4 GHz Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Quadcopter SJ F11 2.4 GHz Madhesia : 8.3cm x 42.5cm x 45 cmKapaciteti i baterise : 2500mAhKoha e karikimit : 60-80 minutaDistanca : 1200 meter Kamera : 1MPX, 720P&nb..
25,499Leke 27,999Leke
Dron Fluturues me Sensor per Femije Dron Fluturues me Sensor per Femije
Vetem Online I Ri -10 %
Modeli: S163
Dron Fluturues me Sensor Per Femije Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : UFOKapaciteti i baterise : 1000mAhKoha e karikimit : 40 minutaKoha e fluturimit : 5 minuta Detajet :Droni eshte i pajisur me sensore te levizjes infra te kuqe te teknologjise se larte per te ..
1,799Leke 1,999Leke
Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Vetem Online -14 %
Modeli: Dron Quadrocopter
Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Quadrocopter Lidhja : me wifiFrekuenca : 2.4GHzAutonomi fluturimi : 8 minutaVecori : ndertuar me kamera HDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i..
5,999Leke 6,999Leke
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.