MENU
Shporta

Aksesore per TV

Aksesore per Tv, Aksesore per Televizore, Kabell HDMI, RCA, Adaptore, Mediaplayer, Antena, Telekomand, Pult, Samsung, LG, Philips, Panasonic, Fox, Fuego etj

Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display Anycast M4 Plus Wireless WiFi Display
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Anycast M4 Plus
Anycast M4 Plus Wireless WiFi DisplayPershkrimi i ProduktitEmri :  AnycastModeli : M4 PlusDetaje : Anycast M4 Plus mundeson transmetimin e videove, imazheve, lojrave etj nga telefoni ose smartphone juaj ne TV. Mjafton te vendosni Anycast ne TV dhe gjithcka qe ndodhet ne telefonin tuaj..
1,999Leke 2,499Leke
Anycast M6 Plus Wireless WiFi Display Anycast M6 Plus Wireless WiFi Display
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Anycast M6 Plus
Anycast M6 Plus Wireless WiFi DisplayPershkrimi i ProduktitEmri :  AnycastModeli : M6 PlusDetaje : Anycast M6 Plus mundeson transmetimin e videove, imazheve, lojrave etj nga telefoni ose smartphone juaj ne TV. Mjafton te vendosni Anycast ne TV dhe gjithcka qe ndodhet ne telefonin tuaj..
1,999Leke 2,499Leke
Fisha RCA Fisha RCA
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: RCA
Fisha RCAArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa        ||||CA..
199Leke 299Leke
Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display Google Chromecast G2 Wireless WiFi Display
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Google Chromecast G2
Google Chromecast G2  Wireless WiFi DisplayPershkrimi i ProduktitEmri :  Google ChromecastModeli : G2Detaje : Google Chromecast G2 eshte display receiver WiFi qe lidhet me porten HDMI te TV-se tuaj mundesuar nga nje kabllo USB. Mjafton te perdorin smartphone, kompjuterin tuaj si ..
1,999Leke 2,499Leke
Konvertues Scart-RCA Konvertues Scart-RCA
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Konvertues
Konvertues Scart-RCAPershkrimi i ProduktitEmri :  KonvertuesDetaje : Konvertuesi ben te mundur konvertimin nga portat RCA femer tek porta Scart mashkull. Mjafton te klikoni butonin IN dhe konvertuesi punon. Ky produkt eshte shume i perdorshem tek lidhja e dekoderit me TV, kur ketij te..
299Leke 399Leke
Mbajtese Televizori per ne Mur |SBOX LCD-441 Mbajtese Televizori per ne Mur |SBOX LCD-441
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: SBOX LCD-441
Mbajtese Televizori per ne Mur |SBOX LCD-441PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: Mbajtese TelevizoriModeli:  LCD 441Madhësia e ekranit: 23 “- 55” / 58 - 140 cmKapaciteti i peshës: deri në 30 kgVESA: nga 100x100 në 400x400Pjerrësia: + 5 ° në -8 °Pjerrësia: ± 20 ° (dërgesat para 28.12.2020.)Kthesë: + 180 ..
2,499Leke 2,999Leke
Mbajtese Televizori per ne Mur |SBOX PLB-3422T Mbajtese Televizori per ne Mur |SBOX PLB-3422T
Blerje e sigurte I Ri -33 %
Modeli: SBOX PLB-3422T
Mbajtese Televizori per ne Mur | SBOX PLB-3422TPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: Mbajtese TelevizoriModeli: PLB-3422TMadhësia e ekranit: 23 “- 43” Kapaciteti i peshës: deri në 35 kgPjerrësia: + 5 ° në -8 °Pjerrësia: ± 20 ° (dërgesat para 28.12.2020.)Kthesë: + 180 ° + 180 °Rregullimi i nivel..
1,999Leke 2,999Leke
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: MiraScreen K4
MiraScreen K4 Wireless WiFi DisplayPershkrimi i ProduktitEmri :  MiraScreenCPU (Procesori) : AM8258Shpejtesia e CPU : 600 MHzRAM : 128 MBFrekuenca e WiFi : 2.4 GHzRezolucioni : 1920 x 1080pEnergjia : 5V 1ADetaje : MiraScreen K4 mundeson transmetimin e videove, imazheve, lojrave etj ng..
1,999Leke 2,499Leke
Ndares Sinjali HDMI 3D | Ndarës 4K HDMI  1x2 Ndares Sinjali HDMI 3D | Ndarës 4K HDMI  1x2
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI 3D | Ndarës 4K HDMI - 1 x 2Pershkrimi i ProduktitEmri : HDMI SplitterSuporton : HDMI 1.3bInput / Output : 1 x 2 Rezolucioni HDTV : 1080p HDTV Rezolucioni ne kompjuter : 1920 x 1200Suporton : sinjale audio dhe videoSuporton : rezolucionet 480p, 720p, 1080i, 108..
2,499Leke 2,699Leke
Ndares Sinjali HDMI Splitter Ndares Sinjali HDMI Splitter
Blerje e sigurte -36 %
Modeli: HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI SplitterPershkrimi i ProduktitEmri : HDMI SplitterSuporton : HDMI 1.3bInput / Output : 3 input dhe 1 outputRezolucioni HDTV : 1080p Rezolucioni ne kompjuter : 1920 x 1200Suporton : sinjale audio dhe videoSuporton : rezolucionet 480p, 720p, 1080i, 1080 dhe 1920 x 12..
999Leke 1,549Leke
Ndares Sinjali HDMI Splitter | HDMI SPLITTER 1080P 3D VER 1.4 (1IN 4OUT) Ndares Sinjali HDMI Splitter | HDMI SPLITTER 1080P 3D VER 1.4 (1IN 4OUT)
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI Splitter | HDMI SPLITTER 1080P 3D VER 1.4 (1IN 4OUT)Pershkrimi i ProduktitEmri : HDMI SplitterSuporton : HDMI 1.3bInput / Output : 1 input dhe 4 outputRezolucioni HDTV : 1080p Rezolucioni ne kompjuter : 1920 x 1200Suporton : sinjale audio dhe videoSuporton : r..
2,199Leke 2,399Leke
Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP) Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP)
Blerje e sigurte -6 %
Modeli: L65M5-5ASP
Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP)Pershkrimi i ProduktitEmri :  TelevizorModeli : Xiaomi L65M5-5ASPDimension : 1428.48 x 803.52 x 1639 mmRAM / Memorie : 2GB / 8GBMadhesia Display : 65''Tipi Display : LEDCPU : ARM Cortex-A53, 1500 MHzSistemi Operativ OS ..
74,999Leke 79,999Leke
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)