MENU
Shporta


Per Makina

Aksesore per Makine

Aromatizues Baseus per Ambientin Aromatizues Baseus per Ambientin
Bli online -25 %
Modeli: BASEUS
Aromatizues Baseus per AmbientinPershkrimi i ProduktitEmri :  AromatizuesMarka : BASEUSMateriali : ABS + PPTensioni : 5VRryma : 1.0 ARryma e funksionimit : 110 mAKapaciteti : 3.7 V / 650 mAhNderfaqja : USBKoha e karikimit : rreth 2 oreKoha e perdorimit : rreth 8 oreMaterial cilesor dhe rez..
1,499Leke 1,999Leke
Aromatizues Baseus per Makine Aromatizues Baseus per Makine
Bli online -25 %
Modeli: BASEUS
Aromatizues Baseus per Makine Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
1,499Leke 1,999Leke
Aromatizues Baseus per Makine i Vogel Aromatizues Baseus per Makine i Vogel
Bli online -25 %
Modeli: Baseus
Aromatizues Baseus per Makine Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
1,499Leke 1,999Leke
Doreze Per Pastrim|Doreze Mikrofiber Doreze Per Pastrim|Doreze Mikrofiber
Bli online -30 %
Modeli: Doreze Mikrofiber
Doreze Per Pastrim |Doreze MikrofiberPermasa:26x18cmE pershtatshme :Per larjen e makines.Perdorim te gjere ne pastrimin e shtepise,zyrave.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndod..
699Leke 999Leke
Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1 Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1
Bli online I Ri -17 %
Modeli: Fshese me Vakum
Fshese Dore me Vakum per Pastrimin e Makines ET-V1|Handheld Vacuum Sweeper ET-V1Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fshese DoreFuqia : 80WKoha e punës: 13-15 minutaKoha e karikimit: 2.5 HBateria: 4000mAh / 3.7VDetaje : Fshese dore me korent perdoret per te pastruar cdo grimce qe mund te ndo..
4,999Leke 5,999Leke
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me Vakum
Bli online -17 %
Modeli: Fshese me Vakum
Fshese Pastrimi Me Vakum Me Bateri Baseus Shark One | Fshese Baseus me VakumPershkrimi i ProduktitEmri :  Fshese DoreFuqia : 65WAutonomia e baterise : Mund te pastroje deri ne 22 minuta Detaje : Fshese dore me korent perdoret per te pastruar cdo grimce qe mund te ndodhet brenda m..
5,199Leke 6,299Leke
Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce Dore Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce Dore
Bli online -50 %
Modeli: Furce Dore
Furce e Lemuar per Pastrimin e Makines | Furce DoreArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
499Leke 999Leke
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines
Bli online -44 %
Modeli: Furce Pastruese
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te MakinesPershkrimi i ProduktitEmri :  Furce PastrimiMateriali : Mikrofiber + pp + najlonDimensionet e furces: 16.5cm x 4cmDetaje : Furca e vogel pastruese perdoret per mbledhjen dhe pastrimin e pluhurave tek tastiera e PC ose ko..
499Leke 899Leke
GPS per Makine me Bateri te Integruar | GPS me Nderfaqe OBD GPS per Makine me Bateri te Integruar | GPS me Nderfaqe OBD
Bli online -31 %
Modeli: GPS
GPS per Makine me Bateri te Integruar | GPS me Nderfaqe OBDPershkrimi i ProduktitEmri :  GPSNdefaqja standarte : OBDKapaciteti i baterise : 180 mAh / 3.7VPershtatet : me cdo makine me nderfaqe OBD 16 pinMonitorimi : monitoron levizjen e makines ne kohe realeInstalimi :  lehtesisht i t..
5,499Leke 7,999Leke
GPS per Monitorimin e Vendodhjes | Gjurmues i Sakte per Makine, Motor, Femije, Kafshe Shtepiake ose Persona me Nevoje te Vecante GPS per Monitorimin e Vendodhjes | Gjurmues i Sakte per Makine, Motor, Femije, Kafshe Shtepiake ose Persona me Nevoje te Vecante
Bli online -25 %
Modeli: ST-903
GPS per Monitorimin e Vendodhjes | Gjurmues i Sakte per Makine, Motor, Femije, Kafshe Shtepiake ose Persona me Nevoje te VecantePershkrimi i ProduktitEmri :  GPSModeli: ST-903Dimensionet : 48 x 28 x 20 mmSaktesia : 100%Kapaciteti i Baterise :  1050 mAhGjendjet : Work-Ke..
5,999Leke 7,999Leke
Kamera per Makine 1080p Full HD Kamera per Makine 1080p Full HD
Bli online -26 %
Modeli: Kamera per Makine
Kamera per Makine 1080p Full HDPershkrimi i ProduktitEmri :  KameraRezolucioni : 1080pDetaje : Kamera per makine realizon veprime automatike, ne momentin qe dikush i afrohet makines ose e demton ate, kamera ndizet automatikisht dhe e anasjellta kamera fiket automatikisht kur nuk ka le..
4,999Leke 6,799Leke
Kamera per Makine WDR Dash me 3 Lente 1080p Full HD|Car DVR Video Recorder Kamera per Makine WDR Dash me 3 Lente 1080p Full HD|Car DVR Video Recorder
Bli online -20 %
Modeli: Kamera per Makine WDR Dash
Kamera per Makine WDR Dash me 3 Lente 1080p Full HD|Car DVR Video RecorderPershkrimi i ProduktitEmri :  KameraRezolucioni : 1080pDisplay : 4inchFunksionet: Sensori G, Regjistrimi i ciklit loop, Zbulimi i Lëvizjes, Monitorimi i Parkimit, WDRTensioni i punës: 5VDetaje : Regjistrimi..
3,999Leke 4,999Leke
Showing 1 to 12 of 41 (4 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.