MENU
Shporta

Aksesore per Shtepi

Aksesore per Shtepi

Modeli: Pajisje Ndihmese
Pajisje Ndihmese per Ngritjen e Objekteve te RendaPershkrimi i ProduktitEmri :  Pajisje NdihmeseMateriali : Metal dhe plastikeNgjyra : E kuqe Detaje : Ne paketim perfshihet nje paisje qe sherben per ngritjen e objekteve te renda dhe 4 pllaka me rrotullim 360 grade qe vendosen po..
1,499 Lekë 2,099 Lekë
Modeli: Aparat Tensioni
Aparat Tensioni Dixhital Pershkrimi i ProduktitEmri :  Aparat TensioniDetaje:  Aparat per matjen e tensionit dhe rrahjet e zemrës. Mat pulsin: 40 - 199 here/ minute. Fryrje automatike. Ka valvul kontrolli për çlirimin automatik të ajrit.Artikulli eshte i ri, i papë..
2,999 Lekë 3,799 Lekë
Aparat Tensioni | Constant 14192-101 Aparat Tensioni | Constant 14192-101
-17 % Nuk ka gjendje
Modeli: 14192-101
Aparat Tensioni | Constant 14192-101 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Aparat TensioniMarka : ConstantModeli : 14192-101Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhe..
1,499 Lekë 1,799 Lekë
Modeli: Aromatizues per Frigoriferin
Aromatizues per Frigoriferin | Aksesore per KuzhineArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Arepa Maker KC1228
Berese Pancake DSP | Arepa Maker KC1228PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Berese PancakeModeli : KC1228Tensioni: 220-240V~50/60HzFuqia: 1200 WDetaje: Dorezë e rregullueshme e kontrollit të temperaturësPllaka me veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtëKapëse automatike e kyçjes dhe këmbë kun..
4,999 Lekë 6,199 Lekë
Modeli: Waffle Maker KC1144A
Berese Waffle DSP | Waffle Maker KC-1144APERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Berese PancakeModeli : KC1228Tensioni:220-240V~50/60HzFuqia: 1000 WDetaje:Strehimi i ftohtë me prekjePllakë me veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtëKëmbët Skid-ResistatRuajtja e kordonitLlambë e kontrolluar në më..
2,999 Lekë 5,199 Lekë
Modeli: Baby Feeding Bottle
Biberon me Luge per Bebe |Baby Feeding Bottle                     Pershkrimi i ProduktitEmri: BiberonMarka:Baby Feeding BottleMateriali: Silikon + PlastikeKapaciteti: 90mlVecori: Perfekt per te ushqyer femijet ne me..
999 Lekë 1,499 Lekë
Blender Dore per Frape DSP KA3069 Blender Dore per Frape DSP KA3069
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: DSP KA3069
Blender Dore per Frape DSP KA3069Pershkrimi i ProduktitEmri :  Blender per FrapeMarka : DSPTensioni: 220-240V~50/60HzFuqia: 25 WKapaciteti: 80 mlMateriali: Predhë plastike & 304 çelik inoxArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.P..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Cader Shiu
Cader ShiuArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa        ||||C..
899 Lekë 1,199 Lekë
Modeli: Cante Rrjete per Kepuce
Cante Rrjete per KepucePERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : CanteDetaje : Produkt per te lare atletet dhe kepucet ne menyre te sigurtU ruan formen dhe i mbron gjate larjes ne lavatriceE disponueshme ne ngjyre te bardheMe zinxhir, per ti mbajtur te mbylluraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa h..
999 Lekë 1,699 Lekë
Cante Termike per Ushqim | Lunch Bag Cante Termike per Ushqim | Lunch Bag
-50 % VJEN SERISHT
Modeli: Lunch Bag
Cante Termike per Ushqim | Lunch BagArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
699 Lekë 1,399 Lekë
Modeli: Dekor Kristali
Dekor Kristali me Strukture MetalikeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
1,699 Lekë 2,499 Lekë
Showing 1 to 12 of 238 (20 Pages)