MENU
Shporta

Lodra per Vajza

Nëse jeni në dilemë për të zgjedhur dhuratën për të voglën tuaj ; je në vendin e duhur!

Aeroplan Loder me Telekomande | ZY-530 Pro 2.4G Control Aeroplan Loder me Telekomande | ZY-530 Pro 2.4G Control
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: Makine Loder
Aeroplan Loder me Telekomande | ZY-530 Pro 2.4G Control Produkt: RC PLANEModeli: ZY-530 ProMateriali: EPP i qëndrueshëm (rezistent ndaj përplasjeve)Madhësia: 440mmPesha : 68 grBateria:  3.74v 300mAhPeriudha e karikimit: 30 minutaKoha e fluturimit: 15 minutaDistanca e Kontrollit: 300 M ..
4,499 Lekë 5,999 Lekë
Modeli: Aeroplan Loder
Aeroplan Loder per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa      &n..
1,199 Lekë 1,999 Lekë
Atouch K95 Kids Smart Robot 7-Inch Atouch K95 Kids Smart Robot 7-Inch
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: Atouch K95
Atouch K95 Kids Smart Robot 7-InchPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  RobotModeli: AtouchMemorie: 2/16GBRezolucioni: 1024x 600pxDisplay: 7inchKapaciteti i baterise : 6000mAhDetaje : Kids Tablet është një tablet modern i krijuar për fëmijët që të fokusohen në ndërtimin e një ambienti të sigu..
14,999 Lekë 19,999 Lekë
Modeli: Avion me Astronaut
Avion me Astronaut per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa     ..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Babagjysh Loder ne Oxhak| Lodra per Femije Babagjysh Loder ne Oxhak| Lodra per Femije
-26 % Nuk ka gjendje
Modeli: Babagjysh Loder ne Oxhak
Babagjysh Loder ne Oxhak| Lodra per FemijePERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Babagjysh Loder Materiali: PlastikeDimensione: 12 x 12 x 20 cmDetaje:Nje babagjysh elektrik unik dhe kreativ ngjitet ne oxhak duke bere levizje larte e poshte ne piste , shoqeruar me muzike.Baterite nuk jane ..
1,699 Lekë 2,299 Lekë
Modeli: Baby Feeding Bottle
Biberon me Luge per Bebe |Baby Feeding Bottle                     Pershkrimi i ProduktitEmri: BiberonMarka:Baby Feeding BottleMateriali: Silikon + PlastikeKapaciteti: 90mlVecori: Perfekt per te ushqyer femijet ne me..
999 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Çift Kercimtaresh me Muzike dhe Drita
Çift Kercimtaresh me Muzike dhe Drita| Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 ..
1,299 Lekë 1,699 Lekë
Modeli: Kids Dinosaur
Dinosaur Loder per Femije | Kids DinosaurArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  ..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Dinosaur per Femije
Dinosaur per Femije | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &nb..
1,999 Lekë 3,999 Lekë
Modeli: Kukull Barbie
Kukull Barbie me Bateri per Vajza | Dancing Barbie | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda&nb..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Kukull Barbie
Kukull Barbie me Bateri per Vajza |Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
1,399 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Kukull Barbie Princess
Kukull Barbie Princess me Bateri per Vajza | Dancing Barbie | Lodra per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Pri..
1,199 Lekë 1,699 Lekë
Showing 1 to 12 of 50 (5 Pages)