MENU
Shporta

Ventilator me Helika

 

Modeli: Mini Electric Desktop Fan
Freskuese Tavoline me Karikim | Mini Electric Desktop Fan PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Mini FreskueseKapaciteti i baterise: 200mAhNumri helikave : 3 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini n..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Montecasa
Freskuese tavoline Montecasa per shtepi |VentilatorPershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMarka : MontecasaKarakteristikat  : Fale permasave te tij eshte shume i lehte per tu mbajtur kudo dhe transportuar. Perfekt per ajrosjen e dhomave te ndenjes dhe dhomave te gjumit..
2,799 Lekë 3,499 Lekë
Modeli: Adjustable Air Conditioner Deflector
Mbrojtese dhe Shperndares Ajri | Adjustable Air Conditioner DeflectorPershkrimi i ProduktitEmri: Mbrojtese dhe Shperndares AjriMadhësia e produktit: 90 x 18.5 cmDetaje: Bllokon ajrin e ftohte tju vije drejteperdrejte pa penguar ambjentin te freskohet!Ideale per ambjentet tuaja te brendshme..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: S10
Mini Ventilator Portabel Per Desktop |Mini Ventilador Rechargeable S10PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  VentilatorModeli: S10Kapaciteti i baterise: 1200mAhFuqia: 5VNiveli i shpejtesise : 3 nivele Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij o..
1,699 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: F8 Air Cooling Leafless
Ventilator Dore Gullinan F8 | F8 Air Cooling LeaflessArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hP..
499 Lekë 999 Lekë
Modeli: REMAX F26 Handheld Cooling Fan
Ventilator Dore REMAX F26 | REMAX F26 Handheld Cooling FanPershkrimi i ProduktitEmri: VentilatorMateriali i produktit: ABS+PPKapaciteti i baterisë: 1200 mAhFuqia e vlerësuar: 2 WKoha e përdorimit: 1.5-3HKoha e karikimit: 2HTensioni i produktit: DC5VPesha e produktit: rreth 125 gMadhësia e produktit:..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Earldom ET-F01
Ventilator Earldom | Foldable Fan ET-F01PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  VentilatorModeli: EarldomKapaciteti i baterise: 7200mAhFuqia: 5VDetaje: Earldom ka përditësuar modelin e ventilatorit elektrik ET-F01 - një linjë e përshtatshme produktesh shtëpiake. Me një kapacitet ..
5,999 Lekë 9,999 Lekë
Modeli: Montecasa
Ventilator me 3 Helika Montecasa | Ftohese Ajri | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMarka : MontecasaFrekuenca : 50 HzVoltazhi : AC 220 VKarakteristikat  : konsumim i ulet i energjise, levizje automatike ose ventilim fiks, pjerresi e..
3,999 Lekë 4,999 Lekë
Modeli: FS 40-602
Ventilator me 3 Helika | Ftohese Ajri 45W | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMarka : FS 40-602Materiali : PlastikeFuqia : 45 WNivele Shpejtesie : 3Frekuenca : 50 HzVoltazhi : AC 220 VArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar n..
1,999 Lekë 2,299 Lekë
Modeli: Freskuese per Shtepi
Ventilator me 5 Helika | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorNivele Shpejtesie : 3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.&nbs..
3,999 Lekë 5,799 Lekë
Modeli: Freskuese per Shtepi DSP
Ventilator me 5 Helika | Ftohese Ajri 60W | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMateriali : PlastikeFuqia : 60 WTensioni: 220-240VDetaje:3 Shpejtësitë e ndryshme e bëjnë ventilatorin tonë të piedestalit ideal për vende të ndryshmeKa shpejtësi të ulët, mesatare..
6,999 Lekë 9,399 Lekë
Modeli: Freskuese per Shtepi
Ventilator me 7 Helika | Ftohese Ajri 50W | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMateriali : PlastikeFuqia : 50 WNivele Shpejtesie : 3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen..
7,999 Lekë 9,399 Lekë
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)