MENU
Shporta


Pjese kembimi per kompjuter & laptop

Ftohes Laptopi | Notebook Cooling Pad N151 Ftohes Laptopi | Notebook Cooling Pad N151
Bli online -32 %
Modeli: N151
Ftohese Laptopi | Notebook Cooling Pad N151Pershkrimi i ProduktitEmri :  Ftohes LaptopiModeli : N151Shpejtesia e Ventilatorit : 700=1400 RPMNr. i Kendeve te Qendrimit : 5 KendeLloji i Dritave qe Zoteron : LedPort USB : PoMadhesia e Ventilatorit : 14 cmFunksioni : I pajisur me ven..
1,499Leke 2,199Leke
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
Bli online -22 %
Modeli: Toshiba
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MBPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : ToshibaOutput ( Dalja ) : Sata III Shpejtesia: 6GbpsFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Kursim energjie 16%..Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ..
6,999Leke 8,999Leke
Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, Barracuda Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, Barracuda
Bli online -11 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, BarracudaPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : SeagateOutput ( Dalja ) : Sata III Shpejtesia: 6 Gb / sCache: 256MbRrotullime disku : 5400rpmFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron ka..
16,499Leke 18,499Leke
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata III Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata III
Bli online -12 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata IIIPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : SeagateOutput ( Dalja ) : Sata IIICache: 64MbFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri..
14,999Leke 16,999Leke
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata III Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata III
Bli online -9 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata IIIPershkrimi i ProduktitEmri :  HARD DRIVEModeli : SeagateOutput(dalja): Sata IIIChache: 64 MbFunksioni : I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron kapacitet, efiçence dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri..
21,499Leke 23,499Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0 Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0
Bli online -22 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0Pershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 500 GBLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.A..
7,199Leke 9,199Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store  Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
Bli online -19 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store Pershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 1 TbLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe sigu..
8,499Leke 10,499Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, Silver Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, Silver
Bli online -14 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, SilverPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 2 TbLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të..
12,199Leke 14,199Leke
Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 Kingston Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 Kingston
Bli online -28 %
Modeli: Kingston
Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 KingstonPershkrimi i ProduktitEmri :  HDDModeli : KingstonChache: 240 GbFunksioni : I përshtatshëm për kompjutera desktop dhe laptop.Ofron kapacitet, efiçence dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmt..
5,799Leke 7,999Leke
Kase per Hard Disk Te jashtem HDC-2562 Kase per Hard Disk Te jashtem HDC-2562
Bli online -33 %
Modeli: SBOX
Kase per Hard Disk Te jashtem HDC-2562Pershkrimi i ProduktitEmri :  KaseModeli : HDC-2562Marka: SboxKapaciteti: 2TBCompatible: Windows 8 dhe siper & Sata lllNderfaqja: Usb 3.0Funksioni : Perdoret per vendosjen e hardisk te jashtem, per te lexuar permbajtjen e tyre dhe per ti ruajtur ne..
1,999Leke 2,999Leke
Kase per Hard Disk Te jashtem ORICO | Hard Drive Enclosure 2139U3 Kase per Hard Disk Te jashtem ORICO | Hard Drive Enclosure 2139U3
Bli online -26 %
Modeli: 2139U3
Kase per Hard Disk Te jashtem ORICO | Hard Drive Enclosure 2139U3Pershkrimi i ProduktitEmri :  Kase per Hard Disk Te jashtem Modeli :  2139U3E Pershtatshme per : 2.5 inch HDD/SSDOutputi : USB 3.0 Micro BKontrolluesi : NS1068XKapaciteti : 2 TBPermasat : 124.5x79x13mmSistemi q..
1,999Leke 2,699Leke
Kase per mbajtjen e  Hardisk | Kase Mbajtese Kase per mbajtjen e  Hardisk | Kase Mbajtese
Bli online -40 %
Modeli: Universale
Kase per mbajtjen e  Hardisk | Kase MbajtesePershkrimi i ProduktitEmri :  KaseFunksioni : I përshtatshëm për kompjutera desktop dhe laptop.Ofron kapacitet, efiçence dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti..
1,199Leke 1,999Leke
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.