MENU
Shporta

Pishina & Komardare

Pishina & Komardare

Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Intex
Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPage..
499Leke 999Leke
Jelek Plazhi per Femije Jelek Plazhi per Femije
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Swim Vest
Jelek Plazhi per FemijeJelek shpetimi per femije.Material i nje cilesie shume te mire dhe me trashesi 0.25mmMe jake per stabilitet te qafit dhe trupit.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte m..
499Leke 999Leke
Peshqir Plazhi Peshqir Plazhi
Blerje e sigurte -31 %
Modeli: Peshqir Plazhi
Peshqir PlazhiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa        |..
899Leke 1,299Leke
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cm
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Intex
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 147 x 33 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  PishineModeli : IntexDimensionet : 147 cm x 33 cmDetaje : Pishina Intex mund te perdoret jashte me uje ose brenda ne shtepi duke krijuar nje mini kend lojrash duke e mbushur me lodrat e preferuara te femijes t..
1,999Leke 2,499Leke
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 168 x 38 cm Pishine me 3 Kate per Femije Intex 168 x 38 cm
Blerje e sigurte -12 %
Modeli: Intex
Pishine me 3 Kate per Femije Intex 168 x 38 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  PishineModeli : IntexDimensionet : 168 cm x 38 cmDetaje : Pishina Intex mund te perdoret jashte me uje ose brenda ne shtepi duke krijuar nje mini kend lojrash duke e mbushur me lodrat e preferuara te femijes t..
2,199Leke 2,499Leke
Pishine me 4 Kate per Femije Intex 168 x 46 cm Pishine me 4 Kate per Femije Intex 168 x 46 cm
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Intex
Pishine me 4 Kate per Femije Intex 168 x 46 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  PishineModeli : IntexDimensionet : 168 x 46 cmDetaje : Pishina Intex mund te perdoret jashte me uje ose brenda ne shtepi duke krijuar nje mini kend lojrash duke e mbushur me lodrat e preferuara te femijes..
2,499Leke 2,999Leke
Pompe Elektrike per Fryrjen dhe Shfryrjen e Dyshekeve me Ajer |HT-196A Pompe Elektrike per Fryrjen dhe Shfryrjen e Dyshekeve me Ajer |HT-196A
Blerje e sigurte -23 %
Modeli: HT-196A
Pompe Elektrike per Fryrjen dhe Shfryrjen e Dyshekeve me Ajer |HT-196APershkrimi i ProduktitEmri :  Pompe ElektrikeModeli : HT-196AFuqia: 220V Frekuenca : 50HzDetaje : Me 3 koka per tu pershtatur me produktin (komardaren, dyshekun ose karrigen me ajer etj.Artikulli eshte i ri, i papër..
999Leke 1,299Leke
Pompe Fryrese Dore Intex per Dyshek Pompe Fryrese Dore Intex per Dyshek
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Intex
Pompe Fryrese Dore Intex per Dyshek Pershkrimi i ProduktitEmri :  Pompe FryreseModeli : IntexDimensionet : 29 cmDetaje : Nje pompe shume efikase qe fryn ne te dyja drejtimet e pershtatshme per te fryre jastek, dyshek apo komerdare per ne det.Artikulli eshte i ri, i papë..
699Leke 999Leke
Pompe Fryrese Intex per Dyshek Pompe Fryrese Intex per Dyshek
Blerje e sigurte -0 %
Modeli: Intex
Pompe Fryrese Intex per Dyshek Pershkrimi i ProduktitEmri :  Pompe FryreseModeli : IntexDimensionet : 36 cmDetaje : Nje pompe shume efikase qe fryn ne te dyja drejtimet e pershtatshme per te fryre jastek, dyshek apo komerdare per ne det.Artikulli eshte i ri, i papërdoru..
999Leke 999Leke
Syze Uji per Femije | Syze Notimi | Mbrojtje UV Syze Uji per Femije | Syze Notimi | Mbrojtje UV
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Syze Uji
Syze Uji per Femije | Syze Notimi | Mbrojtje UVArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&..
899Leke 1,199Leke
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)