MENU
Shporta

Kabllo & Adaptore

Kabllo te ndryshme per PC dhe periferikat e kopjuterit. Cilesia 4k dhe Full HD. Kabllo Hdmi, Vga, D-sub, Dvi, Adaptore, Kabllo ushqimi, Display port, Usb C

Adapter HDMI F - DVI M Adapter HDMI F - DVI M
Vetem Online -50 %
Modeli: Adapter
Adapter HDMI F - DVI M Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa     ..
499Leke 999Leke
Adapter SBOX DVI M- VGA F 15pin Adapter SBOX DVI M- VGA F 15pin
Vetem Online -20 %
Modeli: SBOX
Adapter SBOX DVI M- VGA F 15pinArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    &nb..
799Leke 999Leke
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Vetem Online -34 %
Modeli: Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug AdapterPershkrimi i ProduktitEmri :  AdaptorModeli : AdapterOutputi Maksimal : 6AVoltazhi : 100-250VFunksioni : Pershtatet me te gjitha prizat europiane, duke perfshire edhe prizat Hexagon. I p..
99Leke 149Leke
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 15A Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 15A
Vetem Online -25 %
Modeli: Adapter
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 15APERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: AdaptorOutput:180WMateriali: MetalTensioni i daljes: DC 12VRryma e daljes: 15A Diametri i vrimës së vidës: 2,5 mm (0,1 inch)Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju d..
1,499Leke 1,999Leke
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 20A Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 20A
Vetem Online -28 %
Modeli: Adapter
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 20APERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: AdaptorOutput:240WMateriali: MetalTensioni i daljes: DC 12VRryma e daljes: 20A Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me at..
1,799Leke 2,499Leke
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 30A Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 30A
Vetem Online -27 %
Modeli: Adapter
Adaptor per Kamera 12V| ALITOVE 30APERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: AdaptorMateriali: MetalTensioni i daljes: DC 12VRryma e daljes: 30A Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhe..
2,199Leke 2,999Leke
Adaptor PoE 24V 12W 0.5A Gigabit| Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-12W-G Adaptor PoE 24V 12W 0.5A Gigabit| Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-12W-G
Vetem Online -17 %
Modeli: POE-24-12W-G
Adaptor POE-24-12W-G  24V 12W 0.5A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-12W-GVoltazhi Output : 24VDC@0.5APorta LAN Gigabit : PoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur per..
2,999Leke 3,599Leke
Adaptor PoE 24V 12W 0.5A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-12W Adaptor PoE 24V 12W 0.5A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-12W
Vetem Online -33 %
Modeli: POE-24-12W
Adaptor POE-24-12W  24V 12W 0.5APershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-12WVoltazhi Output : 24VDC@0.5APorta LAN Gigabit : JoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren me Ubiquiti TOUGHCabl..
1,999Leke 2,999Leke
Adaptor PoE 24V 24W 1A Gigabit| Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W-G Adaptor PoE 24V 24W 1A Gigabit| Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W-G
Vetem Online -10 %
Modeli: POE-24-24W-G
Adaptor POE-24-24W-G  24V 24W 1A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-24W-GVoltazhi Output : 24VDC@1.0APorta LAN Gigabit : PoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdo..
3,499Leke 3,899Leke
Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W Adaptor PoE 24V 24W 1A | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-24-24W
Vetem Online -10 %
Modeli: POE-24-24W
Adaptor POE-24-24W  24V 24W 1APershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-24-24WVoltazhi Output : 24VDC@1.0APorta LAN Gigabit : JoFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren me Ubiqu..
3,499Leke 3,899Leke
Adaptor PoE 48V 24W 0.5A Gigabit | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-48-24W-G Adaptor PoE 48V 24W 0.5A Gigabit | Ubiquiti Networks | Adaptor POE-48-24W-G
Vetem Online -10 %
Modeli: POE-48-24W-G
Adaptor POE-48-24W-G 48V 24W 0.5A GigabitPershkrimi i ProduktitEmri :  Adaptor PoEProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : POE-48-24W-GVoltazhi Output : 48VDC@0.5APorta LAN Gigabit : POFunksioni : Adapterat PoE jane shume te besueshem, dhe kur perdoren ..
3,499Leke 3,899Leke
Adaptor SBOX HDMI F | Adapter MINI HDMI M Adaptor SBOX HDMI F | Adapter MINI HDMI M
Vetem Online -29 %
Modeli: Adaptor
Adaptor SBOX HDMI F | Adapter MINI HDMI MPershkrimi i ProduktitEmri :  AdaptorProdhuesi : SBOX TECH.LTDFunksioni : Suporton kanalet ethernet HDMI me shpejtesi te larte. I pajisur me konektore te veshur me ar per te realizuar nje transmetim optimal te sinjalit.Artikulli eshte..
499Leke 699Leke
Showing 1 to 12 of 34 (3 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.