MENU
Shporta

Kondicionim

Kondicionere Eco Plus 9000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha Kondicionere Eco Plus 9000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha
Vetem Online -13 %
Modeli: ECO PLUS
Kondicionere Eco Plus 9000 BTU | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  KondicionerMarka : Eco PlusModeli : 9000 BTUKapaciteti i ftohjes : 3.2 (0.6 - 3.6) kW  |  2.7 (0.5 - 3.0) Frig/Hx1000  |  10.9 (2.0 - 12.2) BTUE..
58,999Leke 67,999Leke
Kondicionere Eco Plus 12 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha Kondicionere Eco Plus 12 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha
Vetem Online -11 %
Modeli: ECO PLUS
Kondicionere Eco Plus 12 000 BTU | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  KondicionerMarka : Eco PlusModeli : 12 000 BTUKapaciteti i ftohjes : 3.2 (0.6 - 3.6) kW  |  2.7 (0.5 - 3.0) Frig/Hx1000  |  10...
67,999Leke 75,999Leke
Pult Kondicioneri Universal Pult Kondicioneri Universal
Vetem Online -40 %
Modeli: Universal
Pult Kondicioneri UniversalArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa      ..
1,499Leke 2,499Leke
Ventilator me 3 Helika | Ftohese Ajri 45W | Freskuese per Shtepi Ventilator me 3 Helika | Ftohese Ajri 45W | Freskuese per Shtepi
Vetem Online -22 %
Modeli: FS 40-602
Ventilator me 3 Helika | Ftohese Ajri 45W | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMarka : FS 40-602Materiali : PlastikeFuqia : 45 WNivele Shpejtesie : 3Frekuenca : 50 HzVoltazhi : AC 220 VArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar n..
1,799Leke 2,299Leke
Ventilator Montecasa YL-1820 | Ftohese Ajri 60W | Freskuese per Shtepi Ventilator Montecasa YL-1820 | Ftohese Ajri 60W | Freskuese per Shtepi
Vetem Online -17 %
Modeli: Montecasa YL-1820
Ventilator Montecasa YL-1820 | Ftohese Ajri 60W | Freskuese per Shtepi Pershkrimi i ProduktitEmri :  VentilatorMarka : MontecasaModeli : YL-1801Dimensionet : 66 x 18 x 51 cmFuqia : 60 WNivele Shpejtesie : 3Frekuenca : 50 HzVoltazhi : AC 220 VKarakteristikat  : ..
2,499Leke 2,999Leke
Kondicionere Eco Plus 18 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha Kondicionere Eco Plus 18 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha
Vetem Online -8 %
Modeli: ECO PLUS
Kondicionere Eco Plus 18 000 BTU | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  KondicionerMarka : Eco PlusModeli : 18 000 BTUKapaciteti i ftohjes : 3.2 (0.6 - 3.6) kW  |  2.7 (0.5 - 3.0) Frig/Hx1000  |  10...
107,499Leke 116,499Leke
Kondicionere Eco Plus 24 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha Kondicionere Eco Plus 24 000 BTU | Elektroshtepiaket e Medha
Vetem Online -5 %
Modeli: ECO PLUS
Kondicionere Eco Plus 24 000 BTU | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  KondicionerMarka : Eco PlusModeli : 24 000 BTUKapaciteti i ftohjes : 3.2 (0.6 - 3.6) kW  |  2.7 (0.5 - 3.0) Frig/Hx1000  |  10...
158,999Leke 167,999Leke
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.