MENU
Shporta

Dekoder DVBT-2 Satelitor

Dekoder Tokesor dhe Satelitor Combo HD | Dekoder DVB T2 +S2 Dekoder Tokesor dhe Satelitor Combo HD | Dekoder DVB T2 +S2
Vetem Online -13 %
Modeli: Combo
Dekoder Tokesor dhe Satelitor Combo HD | Dekoder DVB T2 +S2Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dekoder DVB T2+S2Marka : ComboDetaje : Produkti eshte i markes Romsat dhe ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet tokesore dhe satelitore FALAS ne formatin digjital dhe kualitetin HD .Vecori..
3,499Leke 3,999Leke
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.