MENU
Shporta

Kondesatore & Rezistenca

Kondesatore dhe Rezistenca

Kondensator Yageo 400V / 680µF Kondensator Yageo 400V / 680µF
Vetem Online -29 %
Modeli: Yageo
Kondensator Yageo 400V / 680 MicroFPershkrimi i ProduktitEmri :  KondensatorModeli : YageoVoltazhi : 400 VKapaciteti : 680 µFMaterial cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne f..
990Leke 1,399Leke
Rezistence 1Ω (ohm) Rezistence 1Ω (ohm)
Vetem Online -34 %
Modeli: Rezistence
Rezistence 1Ω (ohm)Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       &n..
19Leke 29Leke
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.