MENU
Shporta

Kujdesi per Meshkuj

Kujdesi per Meshkujt perfshin produkte per : floket, mjekren, trupin, muskujt etj

Cakmak pa Flake me Karikim USB
-25 % Ka gjendje ne magazine
Modeli: Cakmak
Cakmak pa Flake me Karikim USBPershkrimi i ProduktitEmri :  CakmakPerdorimi : Cakmaku me i ri pa flake qe ju lejon te ndizni ne kushte me ere.Ky cakmak nuk perdor gaz dhe eshte i rikarikueshem me ane te USB.Materiali eshte i forte dhe rezistent.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkool
-50 % Nuk ka gjendje
Modeli: Miss Sandy
Desifektant Duarsh Miss Sandy  | Antibakterial 70% alkoolPershkrimi i ProduktitSasia : 80 mlPermbajtja : 70 % alkoolProdhim  :  GrekArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i nj..
249 Lekë 499 Lekë
Modeli: Hot Shaper
Kanatiere per Meshkuj | Korse Dobesimi | Hot ShaperPershkrimi i ProduktitEmri :  Korse DobesimiDetajet :pershpejton procesin e djegies se kalorive te teperta gjate aktiviteteve sportiverrit temperaturen e trupit duke ndihmuar ne nje djersitje me te shpejteperbere nga zinxhire qe mundeson q..
999 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Sweat Shaper
Kanatiere Sweat Shaper per DobesimArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    ..
1,199 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Kreher Kunder Paraziteve te Kokes
Kreher Elektrik Kunder Paraziteve te KokesPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Kreher ElektrikMaterial:  PlastikeTensioni: 110 VDimensione: 7 x 6 x 23.5 cmDetaje:Kreheri eshte me skaje te rrumbullakosura dhe me 2 kende te rregullueshme krehjeje.Te gjithe parazitet dhe vezet e ..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Kreher
Kreher per Floket dhe Mjekren per MeshkujPershkrimi i produktit Emer: Kreher Detaje: Pajisja punon me korent, eshte praktike dhe efektive ne perdorimArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone esh..
799 Lekë 999 Lekë
Krem per Muskujt e Barkut Krem per Muskujt e Barkut
-74 % Nuk ka gjendje
Modeli: Krem per Muskujt
Krem per Muskujt e BarkutPershkrimi i ProduktitEmri :  Krem per MuskujtUdhezime mbi perdorimin : Fillimisht lani trupin tuaj me uje te vaket dhe me pas perdorni nje peshqir te nxehte ne pjesen ku deshironi ta perdorni kete krem dhe mbajeni per 1-3 minuta.Ngroheni pellemben e dores tua..
499 Lekë 1,899 Lekë
Makine qethese me bateri Gemei | Hair and Beard Trimmer GM-6088 Makine qethese me bateri Gemei | Hair and Beard Trimmer GM-6088
-8 % Nuk ka gjendje
Modeli: Makine Rroje
Makine qethese Gemei | Hair and Beard Trimmer GM-6088Pershkrimi i ProduktitEmri :  Makine RrojeModeli : GM-6088Burimi : Me bateri Koha e karikimit : 8 orë / 60 minutaPershtatet : me te gjitha tipet e lekuraveDetajet :Makina qethese ka tre madhesi te kokave prerese 0,1mm ,0,5mm dh..
1,199 Lekë 1,299 Lekë
Makine Rroje Elektrike 3 in1 DSP  Makine Rroje Elektrike 3 in1 DSP
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: Makine Rroje DSP
Makine Rroje Elektrike 3 in1 DSP  PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Makine rrojeMarka : DSPTensioni: 220-240V~50/60HzFuqia: 3 WKapaciteti i baterisë: 500 mAh*2Koha e karikimit: 8-10 orëKoha e punës: 45 minutaShpejtësia e rrotullimit: 7000 RPMArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: DSP 60074
Makine Rroje Elektrike 4 in1 DSP 60074Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &nb..
1,999 Lekë 2,499 Lekë
Modeli: DSP 60122
Makine Rroje Elektrike DSP | Body Trimmer 60122PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Makine rrojeMarka : DSPModeli : 60122Fuqia: 5 WKapaciteti i baterisë: 600 mAhKoha e karikimit: 60-70 minutaKoha e punës: 90 minutaShpejtësia e rrotullimit: 5200 RPMArtikulli eshte i ri, i papërdorur..
1,999 Lekë 3,999 Lekë
Modeli: DSP 90394A
Makine Rroje Elektrike DSP | Hair Clipper 90394APERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Makine rrojeMarka : DSPModeli : 90394AFuqia: 8 WVoltazhi : 220-240VBateria: Li-ionKapaciteti i baterisë: 2000 mAhKoha e karikimit: 3 oreKoha e punës: 180-240 minutaShpejtësia e rrotullimit: 6500 RP..
2,999 Lekë 3,999 Lekë
Showing 1 to 12 of 36 (3 Pages)