MENU
Shporta

Aeroterme / Ngrohese Portative

Ngrohëse portative të përshtatshme për sipërfaqe të vogla për ngrohje më efikase. 


Modeli: Fan Heater MCH
Mini Ngrohese Portative | Fan Heater MCHPershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese PortativeModeli : HEAT-MCHOpsionet : Ftohte/Ngrohte/NxehteVolatazhi : 110-220VArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte ..
1,499 Lekë 2,099 Lekë
Modeli: Ngrohes per Kembet
Ngrohes Elektrik per KembetPershkrimi i produktitEmri : Ngrohes per kembetFuqia : 10 WNgjyra : Roze / GriPermasat : 29 x 24 x 21 cmDetaje : Temperature deri ne 45 grade , me nxehtesi te lehte. E pershtatshme per kembe dhe duar te ftohta gjate dimrit. Dizanji qe shkepuetet, rezist..
1,999 Lekë 2,499 Lekë
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative
-17 % Nuk ka gjendje
Modeli: First Austria FA5571-2
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeMarka : First AustriaModeli : FA5571-2Dimensionet : 56 x 10 x 8.5 cmFuqia : 2000 WFrekuenca : 50/ 60 HzVoltazhi : 220-240 VSiperfaqja e ngrohjes : 25 met..
7,999 Lekë 9,599 Lekë
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
-12 % Nuk ka gjendje
Modeli: SimTech
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeMarka : SimTechDimensionet : 62 x 15 x 22 cmNgrohese : 20 leke/ ore puneFrekuenca : 50/ 60 HzVoltazhi : 220-240 VFuqi e ngrohjes : 1000W  / 2000WSiperfaqja e ngrohjes : 30 metra katrore..
7,499 Lekë 8,549 Lekë
Modeli: TC-TP2000
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeModeli : TC-TP2000Dimensionet : 50.5 x 20 x 12 cmFuqia : 2000WPesha : 2 kgTemperatura : 10 - 49 grade CelciusKarakteristikat :  efikasitet i larte, ekran kontrolli..
6,999 Lekë 9,599 Lekë
Modeli: Hausberg HB-8101
Ngrohese Elektrike 1500W | Hausberg HB-8101Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese Marka : Hausberg Modeli : HB-8101Fuqi Ngrohjeje : 1500 WVolatazhi : 220-240VNje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar n..
2,999 Lekë 4,699 Lekë
Modeli: Neowa IQ 2010
Ngrohese Elektrike 2400W |Neowa IQ 2010  Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese Marka : NeowaModeli : IQ 2010Fuqi Ngrohjeje : 2400 WVolatazhi : 220-240VNje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në..
4,499 Lekë 4,999 Lekë
Modeli: Neowa IQ 2070
Ngrohese Elektrike 2700W |Neowa IQ 2070  Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese Marka : NeowaModeli : IQ 2070Fuqi Ngrohjeje : 2700 WVolatazhi : 220-240VNje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në..
5,499 Lekë 6,999 Lekë
Modeli: Hausberg HB-8102
Ngrohese Elektrike | Hausberg HB-8102Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese Marka : Hausberg Modeli : HB-8102Fuqi Ngrohjeje : 800W - 1600 WVolatazhi : 220-240VNgrohje ekonomike dhe e qëndrueshme në një kohë të shkurtër. Nuk shkakton dhimbje koke pasi nuk konsumon oksigjen. E pajisur me..
4,499 Lekë 5,699 Lekë
Modeli: Hausberg HB-1010AB
Ngrohese me Gaz Hausberg | Gas Stove Heater HB-1010ABPershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese Marka : Hausberg Modeli : HB-1010ABFuqia : 4.2 KWPresioni i gazit: 30 mba, 37 mba / 50 mba;Konsumi i gazit: 0,305 Kg / orë;Përmasat: 43 cm x 33 cm x 76 cm;Detaje: Ndezje piezo dhe valvul bronziM..
15,999 Lekë 19,699 Lekë
Modeli: AFB801
Ngrohese me Ventilator G.G.H | Fan Heater AFB801Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese me VentilatorMarka : G.G.HModeli : AFB8012 Fuqi Ngrohjeje : 1000W/2000WOpsionet : Ftohte/Ngrohte/NxehteVolatazhi : 220-240VFrekuenca : 50 HzDetaje : E pajisur me termostat te rregullueshem. Mundeson ..
2,199 Lekë 2,999 Lekë
Modeli: Fan Heater R.1182
Ngrohese me Ventilator | Fan Heater R.1182Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese me VentilatorModeli : R.1182Fuqia : 2000WTensioni: 220VMotorri: 58-12 motor aluminiGjatësia e kabllit: 80cmNje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hap..
2,999 Lekë 3,799 Lekë
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)