MENU
Shporta

Xiaomi Mi Watch

Karikues per Mi Band 3 Karikues per Mi Band 3
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Xiaomi
Karikues per Mi Band 3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
599Leke 999Leke
Karikues per Mi Band 4 Karikues per Mi Band 4
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Xiaomi
Karikues per Mi Band 4Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
699Leke 999Leke
Ore Xiaomi Mi Band 3 | Matese e Aktivitetit Tuaj Ore Xiaomi Mi Band 3 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: Xiaomi Mi Band 3
Ore Xiaomi Mi Band 3 | Matese e Aktivitetit Tuaj  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mi Band 3Marka : XIAOMIRezolucioni i ekranit : 128 * 80 pixelsDisplay : 0.78 inch OLED Lidhja : Bluetooth versioni 4.2Kapaciteti i Baterise : 110 mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 20..
2,999Leke 4,499Leke
Ore Xiaomi Mi Band 4 | Matese e Aktivitetit Tuaj Ore Xiaomi Mi Band 4 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Blerje e sigurte -18 %
Modeli: Xiaomi Mi Band 4
Ore Xiaomi Mi Band 4 | Matese e Aktivitetit Tuaj  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mi Band 4Marka : XIAOMIRezolucioni i ekranit : 120 * 240 pixelsDisplay : 0.95'' AMOLED Lidhja : Bluetooth versioni 5.0Kapaciteti i Baterise : 135 mAhKoha e karikimit full..
4,499Leke 5,499Leke
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Blerje e sigurte -15 %
Modeli: Xiaomi Mi Band 5
Ore Xiaomi Mi Band 5 | Matese e Aktivitetit Tuaj  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mi Band 5Marka : XIAOMIRezolucioni i ekranit : 126*294 pixelsDisplay : 1.1" AMOLED Lidhja : Bluetooth versioni 5.0Kapaciteti i Baterise : 125mAh Koha e karikimi..
5,499Leke 6,499Leke
Ore Xiaomi Mi Band 6 | Matese e Aktivitetit Tuaj Ore Xiaomi Mi Band 6 | Matese e Aktivitetit Tuaj
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: Xiaomi Mi Band 6
Ore Xiaomi Mi Band 6 | Matese e Aktivitetit Tuaj  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mi Band 6Marka : XIAOMIRezolucioni i ekranit : 152×486 pixelsDisplay : 1.56" Lidhja : Bluetooth versioni 5.0Kapaciteti i Baterise : 125mAh Koha e karikimit full : rr..
6,499Leke 6,999Leke
Rrip per Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 / Mi Band 5 Rrip per Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 / Mi Band 5
Blerje e sigurte Hot -38 %
Modeli: Xiaomi Mi Band 3/4/5
Rrip per Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 / Mi Band 5Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPages..
499Leke 799Leke
Smartwatch Amazfit  GTR Lite 47mm | Amazfit  GTR Lite Smartwatch Amazfit  GTR Lite 47mm | Amazfit  GTR Lite
Blerje e sigurte -10 %
Modeli: Xiaomi Amazfit
Smartwatch Amazfit  GTR Lite 47mm | Amazfit  GTR Lite  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Amazfit GTR LiteMarka : XIAOMIDisplay : 1.39 inchKapaciteti i Baterise : 410mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 20-30 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .P..
9,899Leke 10,999Leke
Smartwatch Amazfit GTR 42mm | Amazfit GTR Smartwatch Amazfit GTR 42mm | Amazfit GTR
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Xiaomi Amazfit
Smartwatch Amazfit GTR 42mm | Amazfit GTR Pershkrimi i ProduktitEmri :  Amazfit GTRMarka : XIAOMIDisplay : 1.2 inchKapaciteti i Baterise : 195 mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 24 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .Pershtatet : Sistem Operativ And..
14,999Leke 19,999Leke
Smartwatch Amazfit GTS 2e | Amazfit GTS 2e Smartwatch Amazfit GTS 2e | Amazfit GTS 2e
Blerje e sigurte -9 %
Modeli: Xiaomi Amazfit
Smartwatch Amazfit GTS 2e | Amazfit GTS 2e Pershkrimi i ProduktitEmri :  Amazfit GTS 2eMarka : XIAOMIDisplay : 1.65 inchAutonomia e Baterise : Zgjat 20-30 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .Pershtatet : Sistem Operativ Android / iOSVecori : ..
15,499Leke 16,999Leke
Smartwatch Amazfit GTS me GPS | Amazfit GTS Smartwatch Amazfit GTS me GPS | Amazfit GTS
Blerje e sigurte -14 %
Modeli: Xiaomi Amazfit
Smartwatch Amazfit GTS me GPS | Amazfit GTS Pershkrimi i ProduktitEmri :  Amazfit GTSMarka : XIAOMIDisplay : 1.65 inchKapaciteti i Baterise : 220mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 20-30 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .Pershtatet : Sistem Operati..
12,499Leke 14,599Leke
Smartwatch Amazfit T-REX | Amazfit T-REX Smartwatch Amazfit T-REX | Amazfit T-REX
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: Xiaomi Amazfit
Smartwatch Amazfit T-REX | Amazfit T-REX Pershkrimi i ProduktitEmri :  Amazfit T-REXMarka : XIAOMIDisplay : 1.3 inchKapaciteti i Baterise : 390mAhAutonomia e Baterise : Zgjat 20 dite me nje karikim ne kushtet optimale te perdorimit .Pershtatet : Sistem Operativ And..
14,999Leke 19,999Leke
Showing 1 to 12 of 24 (2 Pages)