MENU
Shporta

Pajisje Ortopedike

Pajisje Ortopedike

Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve Sportive Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve Sportive
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Mbrojtese Gjuri
Mbrojtese per Gjurin Gjate Aktiviteteve SportivePershkrimi i ProduktitMbron nyjet dhe muskujt e gjurit tuaj.Stabilizon gjurin kur zhvilloni aktivitete sportive.Zvogelon inflamacionin dhe enjtjen.Stimulon levizjen e gjakut.Perfekte per perdorim sportiv.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur d..
699Leke 999Leke
Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support Garment Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support Garment
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: Posture Support Garment
Pajisje per drejtimin e shpines | Best Choice Arrow Posture | Posture Support GarmentPershkrimi i ProduktitShtresa e jashtme 100% poliester.Shtresa e brendshme e siperme 92% pambuk, 8% fibra kerpi.Shtresa e brendshme e poshtme 100% poliester.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëm..
999Leke 1,499Leke
Set Mbrojtese per Gjurin | Pajisje Ortopedike Set Mbrojtese per Gjurin | Pajisje Ortopedike
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Mbrojtese per Gjurin
Set Mbrojtese per Gjurin | Pajisje Ortopedike Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
699Leke 999Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)