MENU
Shporta

Ngrohje

Kalorifer Me Vaj DSP me 11 elemente  | Kalorifer Dsp Kalorifer Me Vaj DSP me 11 elemente  | Kalorifer Dsp
Blerje e sigurte -38 %
Modeli: DSP
Kalorifer Me Vaj DSP me 11 elemente  | Kalorifer DspPershkrimi i ProduktitEmri :  KaloriferMarka : DspModeli : KD3022Fuqia : 2500 WFrekuenca : 50/ 60 HzVoltazhi : 220-240 VPermban : 11 elemente vajiKarakteristikat : 3 opsione fuqie, mbrojtje kunder mbinxehjes ..
7,999Leke 12,999Leke
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere Portative
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: First Austria FA5571-2
Ngrohese Aeroterme Elektrike First Austria  | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeMarka : First AustriaModeli : FA5571-2Dimensionet : 56 x 10 x 8.5 cmFuqia : 2000 WFrekuenca : 50/ 60 HzVoltazhi : 220-240 VSiperfaqja e ngrohjes : 25 met..
7,999Leke 9,599Leke
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Blerje e sigurte -12 %
Modeli: SimTech
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeMarka : SimTechDimensionet : 62 x 15 x 22 cmNgrohese : 20 leke/ ore puneFrekuenca : 50/ 60 HzVoltazhi : 220-240 VFuqi e ngrohjes : 1000W  / 2000WSiperfaqja e ngrohjes : 30 metra katrore..
7,499Leke 8,549Leke
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere Portative
Blerje e sigurte -27 %
Modeli: TC-TP2000
Ngrohese Aeroterme Elektrike TC-TP2000 | Kondicionere PortativePershkrimi i ProduktitEmri :  AerotermeModeli : TC-TP2000Dimensionet : 50.5 x 20 x 12 cmFuqia : 2000WPesha : 2 kgTemperatura : 10 - 49 grade CelciusKarakteristikat :  efikasitet i larte, ekran kontrolli..
6,999Leke 9,599Leke
Ngrohese me Ventilator G.G.H | Fan Heater AFB801 Ngrohese me Ventilator G.G.H | Fan Heater AFB801
Blerje e sigurte -27 %
Modeli: AFB801
Ngrohese me Ventilator G.G.H | Fan Heater AFB801Pershkrimi i ProduktitEmri : Ngrohese me VentilatorMarka : G.G.HModeli : AFB8012 Fuqi Ngrohjeje : 1000W/2000WOpsionet : Ftohte/Ngrohte/NxehteVolatazhi : 220-240VFrekuenca : 50 HzDetaje : E pajisur me termostat te rregullueshem. Mundeson ..
2,199Leke 2,999Leke
Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7W Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7W
Blerje e sigurte -5 %
Modeli: KRISS 7 KW
Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7WPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Sobe PelletiMarka : KrissFuqia nominale : 7WFuqia e reduktuar : 2.3 KWRendimenti nominal : 90%Rendimenti i reduktuar : 92.2 %Vellimi i ngrohjes : 55-170 meter kubCO ne 13%, O..
124,999Leke 130,999Leke
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Blerje e sigurte -15 %
Modeli: IDRO 50
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Oxhak me DruModeli : IDRO 50Dimensionet : 77cm (gjeresi) x 66cm (thellesi) x 138cm (lartesi)Fuqia termike : 18 KWRendimenti : 78.3 %Vellimi i ngrohjes : 470 ..
211,999Leke 249,999Leke
Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e Medha Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e Medha
Blerje e sigurte -4 %
Modeli: IDRO 50
Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Oxhak me DruModeli : IDRO 50Dimensionet : 77cm (gjeresi) x 66cm (thellesi) x 138cm (lartesi)Fuqia termike : 18 KWRendimenti : 78.3 %Vellim..
163,799Leke 170,999Leke
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC100M| Centrifugal Pumps VC100M Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC100M| Centrifugal Pumps VC100M
Blerje e sigurte -11 %
Modeli: VC100M
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC100M| Centrifugal Pumps VC100MPershkrimi i ProduktitEmri: Pompe CentrifugaleModeli: VC100MFuqia: 0,75kWDetaje:Pompat elektrike centrifugale ose ndryshe Vortex Pumps me nje shtytes,te bashkuar ngushte,ideale per presion te sistemeve te ujit shtepiak dhe ..
16,999Leke 18,999Leke
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC150M| Centrifugal Pumps VC150M Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC150M| Centrifugal Pumps VC150M
Blerje e sigurte -10 %
Modeli: VC150M
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC150M| Centrifugal Pumps VC150MPershkrimi i ProduktitEmri: Pompe CentrifugaleModeli: VC150MFuqia: 1,1kWDetaje:Pompat elektrike centrifugale ose ndryshe Vortex Pumps me nje shtytes,te bashkuar ngushte,ideale per presion te sistemeve te ujit shtepiak dhe i..
26,999Leke 29,999Leke
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC200M| Centrifugal Pumps VC200M Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC200M| Centrifugal Pumps VC200M
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: VC200M
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VC200M| Centrifugal Pumps VC200MPershkrimi i ProduktitEmri: Pompe CentrifugaleModeli: VC200MFuqia: 1,5kWDetaje:Pompat elektrike centrifugale ose ndryshe Vortex Pumps me nje shtytes,te bashkuar ngushte,ideale per presion te sistemeve te ujit shtepiak dhe indust..
17,499Leke 18,999Leke
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VP050M| Centrifugal Pumps VP050M Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VP050M| Centrifugal Pumps VP050M
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: VP050M
Pompa Centrifugale VAMA PUMPS VP050M| Centrifugal Pumps VP050MPershkrimi i ProduktitEmri: Pompe CentrifugaleModeli: VP050MFuqia: 0,37kWDetaje:Pompat elektrike periferike ose ndryshe Vortex Pumps jane ne gjendje te zhvillojne presion te larte ne lidhje me furnizimet e vogla si dhe ne lidhje..
5,999Leke 7,999Leke
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)