MENU
Shporta

Peshore Elektronike

Peshore Elektronike

Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore Gatimi
Vetem Online -38 %
Modeli: Peshore Gatimi
Peshore Elektronike per Kuzhine | Peshore GatimiPershkrimi i ProduktitEmri :  Peshore ElektronikeKapaciteti/ Pesha max : 7000 grame Bateri : AA 1.5 VVoltazhi : 2 x 1.5 = 3VEkrani/ Display : LCDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origj..
999Leke 1,599Leke
Peshore Elektronike Profesionale per Flori | Saktesia 0.1 gr | Pesha Max 500 gr Peshore Elektronike Profesionale per Flori | Saktesia 0.1 gr | Pesha Max 500 gr
Vetem Online -20 %
Modeli: Peshore Elektronike
Peshore Elektronike Profesionale per Flori | Saktesia 0.1 gr | Pesha Max 500 grPershkrimi i ProduktitEmri :  Peshore ElektronikeSaktesia : 0.1 grameKapaciteti/ Pesha max : 500 grame Dimensionet : 12.8cm x 7.7cm x 2.0 cmNjesite : g / oz / gn / ct / dwt / oztAuto Off : 120 sek..
3,999Leke 4,999Leke
Peshore Elektronike Profesionale | Saktesia 0.01 gr | Pesha Max 200 gr Peshore Elektronike Profesionale | Saktesia 0.01 gr | Pesha Max 200 gr
Vetem Online -20 %
Modeli: Peshore Elektronike
Peshore Elektronike Profesionale | Saktesia 0.01 gr | Pesha Max 500 grPershkrimi i ProduktitEmri :  Peshore ElektronikeSaktesia : 0.01 grameKapaciteti/ Pesha max : 500 grame Dimensionet : 12.8cm x 7.7cm x 2.0 cmNjesite : g / oz / gn / ct / dwt / oztAuto Off : ..
3,999Leke 4,999Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.