MENU
Shporta

Pajisje Periferike

 Video Projektor Acer X1123H  Video Projektor Acer X1123H
Vetem Online -4 %
Modeli: ACER
Video Projektor ACER X1123HPershkrimi i ProduktitEmri :  Video ProjektorModeli : ACER X1123HTeknologjia : DLP ( Digital Light Processing )Ndricimi : 3600 ANSI LumensRezolucioni : 800 x 600Tingulli : 3 WLlampa : 190 WKontrast : 20.000 :1Formati : 4:3 Native, 16:9 compatibleVecori: Jetegjate..
57,399Leke 59,599Leke
 Video projektor HD Mini Led | Mini Led Projector Time To Play  Video projektor HD Mini Led | Mini Led Projector Time To Play
Vetem Online -20 %
Modeli: Projektor
 Video projektor HD Mini Led | Mini Led Projector Time To PlayPershkrimi i ProduktitEmri :  Video ProjektorModeli : OEM Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )Ndricimi : 600 ANSI LumensRezolucioni : 480 x 320Tingulli : 3 WLlampa : 25 WKontrast : 20.000 :1Formati : 4:3..
7,999Leke 9,999Leke
Ftohes Laptopi | Notebook Cooling Pad N151 Ftohes Laptopi | Notebook Cooling Pad N151
Vetem Online -32 %
Modeli: N151
Ftohese Laptopi | Notebook Cooling Pad N151Pershkrimi i ProduktitEmri :  Ftohes LaptopiModeli : N151Shpejtesia e Ventilatorit : 700=1400 RPMNr. i Kendeve te Qendrimit : 5 KendeLloji i Dritave qe Zoteron : LedPort USB : PoMadhesia e Ventilatorit : 14 cmFunksioni : I pajisur me ven..
1,499Leke 2,199Leke
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te Makines
Vetem Online -44 %
Modeli: Furce Pastruese
Furce e Vogel per Pastrimin e Tastieres, Kondicionerit te MakinesPershkrimi i ProduktitEmri :  Furce PastrimiMateriali : Mikrofiber + pp + najlonDimensionet e furces: 16.5cm x 4cmDetaje : Furca e vogel pastruese perdoret per mbledhjen dhe pastrimin e pluhurave tek tastiera e PC ose ko..
499Leke 899Leke
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MB
Vetem Online -22 %
Modeli: Toshiba
Hard Disk i Brendshem HDD 1TB, 3.5 inch, 7200rpm, 32MBPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : ToshibaOutput ( Dalja ) : Sata III Shpejtesia: 6GbpsFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Kursim energjie 16%..Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ..
6,999Leke 8,999Leke
Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, Barracuda Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, Barracuda
Vetem Online -11 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem HDD Seagate 4TB 256MB 3.5" 6.0Gb/s,5400rpm, BarracudaPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : SeagateOutput ( Dalja ) : Sata III Shpejtesia: 6 Gb / sCache: 256MbRrotullime disku : 5400rpmFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron ka..
16,499Leke 18,499Leke
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata III Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata III
Vetem Online -12 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 2TB 64MB 3.5", IronWolf NAS Sata IIIPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : SeagateOutput ( Dalja ) : Sata IIICache: 64MbFunksioni :I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri..
14,999Leke 16,999Leke
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata III Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata III
Vetem Online -9 %
Modeli: Seagate
Hard Disk i brendshem Seagate HDD 4TB 64MB 3.5", IronWolf NAS  Sata IIIPershkrimi i ProduktitEmri :  HARD DRIVEModeli : SeagateOutput(dalja): Sata IIIChache: 64 MbFunksioni : I përshtatshëm për kompjutera desktop. Ofron kapacitet, efiçence dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri..
21,499Leke 23,499Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0 Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0
Vetem Online -22 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim Ext HDD 2.5" 500GB USB 3.0Pershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 500 GBLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.A..
7,199Leke 9,199Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store  Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
Vetem Online -19 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store Pershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 1 TbLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe sigu..
8,499Leke 10,499Leke
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, Silver Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, Silver
Vetem Online -14 %
Modeli: Verbatim
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB3.0, SilverPershkrimi i ProduktitEmri :  Hard DriveModeli : VerbatimKapaciteti i ruajtjes: 2 TbLloji i produktit: 2.5 InchHardware Interface: USB 3.0Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të..
12,199Leke 14,199Leke
Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 Kingston Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 Kingston
Vetem Online -28 %
Modeli: Kingston
Hardisk i Brendshem SSD 2.5" 240GB A400 SATA 3 KingstonPershkrimi i ProduktitEmri :  HDDModeli : KingstonChache: 240 GbFunksioni : I përshtatshëm për kompjutera desktop dhe laptop.Ofron kapacitet, efiçence dhe siguri të lartë.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmt..
5,799Leke 7,999Leke
Showing 1 to 12 of 152 (13 Pages)
Shënim: Porositë që bëhen deri në mesditë,dërgohen po atë ditë!