MENU
Shporta

iPhone

Model: iPhone 6S Plus
iPhone 6S Plus | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 6S PlusSistemi Operativ: iOS 9Dimensionet : 158.2 x 77.9 x 7.3 mmCPU (Proçesori ) : Dual-Core 1.84 GHz TwisterRAM/ Memorie : ..
27,999Leke 36,999Leke
Model: iPhone 6S
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 6SSistemi Operativ: iOS 9Dimensionet : 138.3 x 67.1 x 7.1 mmCPU (Proçesori ) : Dual-Core 1.84 GHz TwisterRAM/ Memorie : 2GB /  12..
32,999Leke 35,999Leke
Model: iPhone 6S
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 64 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 6SSistemi Operativ: iOS 9Dimensionet : 138.3 x 67.1 x 7.1 mmCPU (Proçesori ) : Dual-Core 1.84 GHz TwisterRAM/ Memorie : 2GB / &nbs..
29,999Leke 32,499Leke
Model: iPhone 7 plus
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 7 PlusSistemi Operativ: iOS 10.0.1Dimensionet : 158.2 x 77.9 x 7.3 mmCPU (Proçesori ) : Dual-Core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephy..
39,499Leke 58,499Leke
Model: iPhone 8
iPhone 8 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 8Sistemi Operativ: iOS 11Dimensionet : 138.4 x 67.3 x 7.3 mmCPU (Proçesori ) : Hexa-Core ( 2x Monsoon + 4x Mistral )RAM/ Memorie : ..
45,499Leke 64,499Leke
Model: iPhone X
iPhone X | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone XSistemi Operativ: iOS 11.1.1Dimensionet : 143.6 x 70.9 x 7.7 mmCPU (Proçesori ) : Hexa-Core 2.39 GHz( 2x Monsoon + 4x Mistral )RAM/ Mem..
72,899Leke 95,499Leke
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.