MENU
Shporta


Plazh dhe Lodra Uji

Plazh dhe Lodra Uji

Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim
Bli online -50 %
Modeli: Intex
Bracale Intex per Femije | Kraheza per Notim Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPage..
499Leke 999Leke
Canta Plazhi me Vija per Femra Canta Plazhi me Vija per Femra
Bli online -31 %
Modeli: Cante Plazhi
Canta Plazhi me Vija per Femra Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
899Leke 1,299Leke
Canta Plazhi per Femra Canta Plazhi per Femra
Bli online -21 %
Modeli: Cante Plazhi
Canta Plazhi per FemraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa       ..
1,499Leke 1,899Leke
Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm
Bli online -15 %
Modeli: Intex
Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 137 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje v..
3,499Leke 4,099Leke
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Bli online -14 %
Modeli: Intex
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 99 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valv..
2,999Leke 3,499Leke
Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cm Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cm
Bli online -23 %
Modeli: Intex
Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexPemasa : TekDimensionet : 191 x 76 x 22 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer..
2,299Leke 2,999Leke
Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cm Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cm
Bli online -24 %
Modeli: Bestway
Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : Pavillo BestwayPemasa : TekDimensionet : 185 x 76 x 22 cmDetaje : Dysheku me Ajer Pavillo eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet neper..
1,899Leke 2,499Leke
Dyshek Plazhi Me Ajer Dyshek Plazhi Me Ajer
Bli online -60 %
Modeli: Dyshek Plazhi
Dyshek Plazhi Me AjerPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerPermasata : 188 * 71cmDetaje : Dysheku me Ajer eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi. Paloset shume shpejt ..
999Leke 2,499Leke
Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe Fryrese Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe Fryrese
Bli online -10 %
Modeli: Intex
Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe FryresePershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 203 x 152 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja r..
4,399Leke 4,899Leke
Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cm Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cm
Bli online -20 %
Modeli: Intex
Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cmArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &n..
399Leke 499Leke
Jelek Plazhi per Femije Jelek Plazhi per Femije
Bli online -50 %
Modeli: Swim Vest
Jelek Plazhi per FemijeJelek shpetimi per femije.Material i nje cilesie shume te mire dhe me trashesi 0.25mmMe jake per stabilitet te qafit dhe trupit.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte m..
499Leke 999Leke
Peshqir Plazhi Peshqir Plazhi
Bli online -31 %
Modeli: Peshqir Plazhi
Peshqir PlazhiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa        |..
899Leke 1,299Leke
Showing 1 to 12 of 17 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.