MENU
Shporta


Canta Sportive

Canta Sportive

Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi
Bli online -45 %
Modeli: XIAOMI
Cante Shpine Multifunksionale XiaomiPershkrimi i ProduktitEmri :  Çante ShpineModeli : XiaomiDetaje : Produkti eshte i markes Xiaomi, praktike, e lehte dhe multifunksionale. Canta eshte me nje rrip dhe mjaft sportive . Brenda cantes ka hapersira te bollshme ne brendesi edhe pse m..
2,299Leke 4,199Leke
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi | Small BackPack YKK Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi | Small BackPack YKK
Bli online -28 %
Modeli: YKK
Cante Shpine Multifunksionale Xiaomi | Small BackPack YKKPershkrimi i ProduktitEmri :  Çante ShpineModeli : YKKPesha : 165 gKapaciteti : 10LDetaje : Produkti eshte i markes Xiaomi, praktike, e lehte dhe multifunksionale. Brenda cantes ka hapersira te bollshme ne brendesi edhe pse madh..
1,799Leke 2,499Leke
Cante Shpine Portative Romix Cante Shpine Portative Romix
Bli online -32 %
Modeli: Romix
Cante Shpine Portative RomixPershkrimi i ProduktitEmri :  Çante ShpineModeli : RomixMateriali : NajonKapaciteti : 20 LDetaje : Produkti eshte i markes Romix, praktike, e lehte dhe multifunksionale. Cante shpine e domosdoshme per cdo udhetim , paloset shume lehte dhe mund ta mbani..
1,699Leke 2,499Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.