MENU
Shporta


Sobe / Oxhak

Sobe / Oxhak

Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7W Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7W
Bli online -5 %
Modeli: KRISS 7 KW
Sobe Pelleti Ekonomike per Familje Kriss 7WPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Sobe PelletiMarka : KrissFuqia nominale : 7WFuqia e reduktuar : 2.3 KWRendimenti nominal : 90%Rendimenti i reduktuar : 92.2 %Vellimi i ngrohjes : 55-170 meter kubCO ne 13%, O..
124,999Leke 130,999Leke
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Bli online -15 %
Modeli: IDRO 50
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Oxhak me DruModeli : IDRO 50Dimensionet : 77cm (gjeresi) x 66cm (thellesi) x 138cm (lartesi)Fuqia termike : 18 KWRendimenti : 78.3 %Vellimi i ngrohjes : 470 ..
211,999Leke 249,999Leke
Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e Medha Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e Medha
Bli online -4 %
Modeli: IDRO 50
Oxhak me Dru per Ngrohje me Uje | Elektroshtepiaket e MedhaPershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)Emri :  Oxhak me DruModeli : IDRO 50Dimensionet : 77cm (gjeresi) x 66cm (thellesi) x 138cm (lartesi)Fuqia termike : 18 KWRendimenti : 78.3 %Vellim..
163,799Leke 170,999Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.