MENU
Shporta

Sisteme per Karaoke

Sisteme per Karaoke per cdo event familjar dhe per biznese te ndryshme.

Modeli: WD-209
Mbajtese Mikrofoni per Tavoline WD-209Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &nb..
4,999 Lekë 5,999 Lekë
Mikrofon Debra me Wireless per Karaoke | Set Profesional Mikrofon Debra me Wireless per Karaoke | Set Profesional
-14 % Nuk ka gjendje
Modeli: Debra D-120
Mikrofon Debra me Wireless per Karaoke | Set ProfesionalPershkrimi i ProduktitEmri :  MikrofonMarka : DebraModeli : D-120Lidhja : me wirelessInterface : XLRDistanca e komunukimit : + 80 metraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkt..
9,499 Lekë 10,999 Lekë
Modeli: Westa WM-605
Mikrofon Dore me Tela Westa WM-605Pershkrimi i ProduktitEmri :  MikrofonMarka : WestaModeli : WM-605Impedanca: 600 ohmsNdjeshmëria: -72 dB / +3 dBFrekuenca: 60 Hz - 14 KHzGjatesia e kabllit : 5 metra / 6.3mmArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij o..
3,999 Lekë 4,999 Lekë
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)