MENU
Shporta

Blogu

15 Apr Sa e zgjuar është një orë inteligjente ?
suzana 0 30
A jeni duke menduar nëse blerja e një smart watch është zgjedhja e duhur? Jeni në mëdyshje për të bërë këtë investim dhe po kërkoni për disa opinione të njerëzve që kanë përdorur smart watch? Ky artikull do t'iu vlejë.Artikulli i mëposhtem përmban disa arsye kryesore se pse një përdorues i kësaj ore mendon se ju duhet ta blini:Smartwatch Amazfit ës..
10 Apr Si të bëhesh një shitës në aksesore.al
suzana 0 21
Shumë njerëz janë në ankth rreth fjalës "shitje". Shitja eshta sa art, sa profesion, ashtu sic shitja  nis që në familje kur ne edukojmë dhe influencojmë, pra shesim, vlerat dhe bindjet tona.Tashmë ka ardhur koha që të bëheni një shitës profesionist pasi përgjigjja e gjithë  mendimeve të mundimit për ndërtimin e një biznesi është më poshtë.Përpara ..
12 Mar PERSE DUHET TE ZGJEDH KARRIGE GAMING?
geniusnet 0 26
Nëse po kërkoni të rrini ulur dhe të luani lojëra gjatë gjithë ditës me rehati,nëse punoni 8orë ose më gjatë dhe kërkoni komoditet, por nuk doni një karrige që duket si një karrige lojrash apo një karrige të thjeshtë, do të dëshironi t'i hidhni një sy karrigeve gaming.Ne përqendrohemi aq shumë në PC-të tona,kartat grafike, procesorët, monitorët dhe..
08 Jul Perse ju duhet nje Apple Watch!
eleniadelija 0 148
A jeni duke menduar nese blerja e nje apple watch eshte zgjedhja e duhur? Jeni ne medyshje per te bere kete investim dhe po kerkoni per dia opinione te njerezve qe kane perdorur apple watch? Ky artikull do tju vleje.Artikulli i meposhtem permban 4 arsyet kryesore se pse nje perdorues i kesaj ore mendon se ju duhet ta blini: Përtej të vepruarit thje..
16 Jun JA CFARE DUHET BERE GJATE PANDEMISE COVID-19
eleniadelija 0 135
Ndërsa disa komunitete fillojnë të rihapen gjatë pandemisë globale të koronavirusit (COVID-19), zyrtarët e shëndetit publik thonë se mënyra më e mirë për të parandaluar sëmundjen është shmangia e ekspozimit ndaj këtij virusi.Më poshtë janë disa hapa nga Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve për të ndihmuar në mbrojtjen e vetes dhe të..
14 Jun Ekrani im i IPhone eshte i zi. Cfare ka?
geniusnet 0 176
iPhone juaj është aktiv, por ekrani është i zi.IPhone juaj tingëllon, por nuk mund t'i përgjigjeni thirrjes. Ju keni provuar të rivendosni iPhone tuaj ne karikim, duke e lënë të mbarojë ciklin e karikimit dhe ta ndizni përsëri, dhe ekrani i iPhone juaj është ende i zi. Në këtë artikull, ne do të shpjegojme  pse ekrani juaj i iPhone eshte I zi dhe ç..
11 Jun Si te formatosh nje kompjuter ose laptop?
geniusnet 0 337
Si të formatosh një kompjuter ose laptop? Ju ka ndodhur së fundmi që kompjuteri juaj të jetë sulmuar nga një virus dhe nuk mundeni dot ta eliminoni?Zgjidhja e vetme mund të jetë të riformatoni kompjuterin.Kjo do të fshijë gjithë hard diskun dhe është mënyra më efektive për të pastruar kompjuterin. Çdo njeri mund të riformatojë kompjuterin e tij le..
10 Jun Perse kondicioneri im nuk ftoh ?
geniusnet 0 257
Perse kondicioneri im nuk ftoh? A nuk është kondicioneri juaj i ftohjes siç duhet ? Nëse po, atëherë duhet të zhgënjeheni dhe të kërkoni arsyet që ndikojnë në uljen e efikasitetit të tij.Kondicionerët janë sisteme komplekse që kërkojnë një kombinim të ekuilibruar të temperaturës, rrjedhës së ajrit dhe presionit për të punuar në një mënyrë efikase. ..
09 Jun Kompjuteri eshte shume i ngadalte, cfare ka ?
geniusnet 0 244
Si të përmirësojmë një kompjuter të ngadaltë?Të presësh një kompjuter të ngadaltë, për të realizuar një detyrë të thjeshtë është një nga problemet më të mëdha në punën e përditshme. Kur një boot i shpejtë  dështon, ndiqni këto 10 këshilla kryesore për të rregulluar një PC të ngadaltë. Një kompjuter i përdorur  dhe i vjetër mund t’ju nervozojë. Por ..
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.