MENU
Shporta


Projektore & TV

Projektore & TV

Konvertues Scart-RCA Konvertues Scart-RCA
Bli online -25 %
Modeli: Konvertues
Konvertues Scart-RCAPershkrimi i ProduktitEmri :  KonvertuesDetaje : Konvertuesi ben te mundur konvertimin nga portat RCA femer tek porta Scart mashkull. Mjafton te klikoni butonin IN dhe konvertuesi punon. Ky produkt eshte shume i perdorshem tek lidhja e dekoderit me TV, kur ketij te..
299Leke 399Leke
Mikrofon Parabolik per te Degjuar Zerin deri ne 300 metra Mikrofon Parabolik per te Degjuar Zerin deri ne 300 metra
Bli online -22 %
Modeli: Mikrofon Parabolik
Mikrofon Parabolik per te Degjuar Zerin deri ne 300 metraPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikrofon ParabolikDistanca efektive : 100 metraDiametri parabolik i pasqyres : 207 mmFurnizimi me energji : bateri 9VMemorie dixitale e integruar : 12 sekondaGama e frekuencave te degjimit dhe te zbatuar..
14,899Leke 18,999Leke
Ndares Sinjali HDMI Splitter Ndares Sinjali HDMI Splitter
Bli online -36 %
Modeli: HDMI Splitter
Ndares Sinjali HDMI SplitterPershkrimi i ProduktitEmri : HDMI SplitterSuporton : HDMI 1.3bInput / Output : 3 input dhe 1 outputRezolucioni HDTV : 1080p Rezolucioni ne kompjuter : 1920 x 1200Suporton : sinjale audio dhe videoSuporton : rezolucionet 480p, 720p, 1080i, 1080 dhe 1920 x 12..
999Leke 1,549Leke
Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP) Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP)
Bli online -16 %
Modeli: L65M5-5ASP
Televizor Xiaomi LED 65 inch | Mi TV 4S 2020 Ultra HD (L65M5-5ASP)Pershkrimi i ProduktitEmri :  TelevizorModeli : Xiaomi L65M5-5ASPDimension : 1428.48 x 803.52 x 1639 mmRAM / Memorie : 2GB / 8GBMadhesia Display : 65''Tipi Display : LEDCPU : ARM Cortex-A53, 1500 MHzSistemi Operativ OS ..
79,999Leke 94,999Leke
Video Projektor ACER X1323WH Video Projektor ACER X1323WH
Bli online -3 %
Modeli: ACER
Video Projektor ACER X1323WHPershkrimi i ProduktitEmri :  Video ProjektorModeli : ACER X1323WHDimensionet : 299.5 mm (gjeresi) x 105.1 mm (lartesi)Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )Ndricimi : 3700 LumensRezolucioni : 1280 x 800Jetegjatesia e llampes : 5..
76,999Leke 78,999Leke
Video Projektor CANON LV-X320 Video Projektor CANON LV-X320
Bli online -0 %
Modeli: CANON
Video Projektor CANON LV-X320Pershkrimi i ProduktitEmri :  Video ProjektorModeli : CANON LV-X320Dimensionet : 28.2cm x 23.2 x 11.45 Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )Ndricimi : 3200 ANSI LumensRezolucioni : 1024 x 768Energjia : AC 120V / 130V ( 50/..
79,699Leke 79,999Leke
Video Projektor EPSON EH-TW650 Video Projektor EPSON EH-TW650
Bli online -3 %
Modeli: EPSON
Video Projektor EPSON EH-TW650Pershkrimi i ProduktitEmri :  Video ProjektorModeli : EPSON EH-TW650Teknologjia : LCD ( Liquid Crystal Displays )Permasat e ekranit : 0.76 -7.62mmNdricimi : 3100 ANSI LumensRezolucioni full : 1920 x 1080Jetegjatesi e Llampes : 700..
105,299Leke 108,899Leke
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.