MENU
Shporta

Android Box

Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Vetem Online -13 %
Modeli: T95 S1
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : T95 S1Memorie : 8 GBRAM : 2GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidProcesori ( CPU ) :  Amlogic S905W Quad-Core 64 bitKarta Grafike ( GP..
6,499Leke 7,499Leke
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Vetem Online -19 %
Modeli: Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV Pershkrimi i ProduktitEmri : Mi Box SMarka : XiaomiSistemi Operativ : Android 8.1CPU (Procesori) : Quad-CoreDetaje :Lidhuni me nje bote te argetimit dhe kenaqsise ne shtepi me Mi Box S. Xiaomi Mi Box S eshte i lehte per tu perdorur, suporton kanal..
8,499Leke 10,499Leke
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Vetem Online -15 %
Modeli: Xiaomi Mi TV Stick
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe TelekomandePershkrimi i ProduktitEmri : Mi TV StickMarka : XiaomiSistemi Operativ : Android 9.0Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingRezolucioni : 1080p (1920 x 1080)CPU : Cortex-A53 Quad Core 64bitGPU : Ma..
5,499Leke 6,499Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.