MENU
Shporta

Android Box

Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe Telekomande Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe Telekomande
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: Amazon Fire TV Stick Lite
Amazon Fire TV Stick Lite me Alexa Voice Remote | USB dhe TelekomandePershkrimi i ProduktitEmri : Fire TV Stick LiteMarka : AmazonRezolucioni : 2160p,1080p dhe 720p deri në 60 fpsRAM : 1GB DDR3Memorie : 8GB Bluetooth : versioni 5.0Dimesione: 108x30x14 mm (përfshirë lidhësin)..
6,699Leke 7,199Leke
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GB
Blerje e sigurte -13 %
Modeli: T95 S1
Android 7.1 TV Box T95 | Amlogic Box 4K | Memorie 8GB | RAM 1GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Android TV BoxMarka : T95 S1Memorie : 8 GBRAM : 2GBPower ( Energjia ) : DC 5V / 2ASistemi Operativ : AndroidProcesori ( CPU ) :  Amlogic S905W Quad-Core 64 bitKarta Grafike ( GP..
6,499Leke 7,499Leke
Android Smart TV box| H96 Max 6K Ultra HD Android Smart TV box| H96 Max 6K Ultra HD
Blerje e sigurte -11 %
Modeli: H96 Max 6K Ultra HD
Android Smart TV box| H96 Max 6K Ultra HDPershkrimi i ProduktitEmri : Android Smart TV boxSistemi Operativ : Android 9.0Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingGPU: Penta-Core Mali-450 Deri në 750Mhz.RAM: 2GB DDR3.ROM: 16 GB eMMC.Detaje :H96 ..
3,999Leke 4,499Leke
Mecool Smart Tv Box Android 10 |KM6 DELUXE Mecool Smart Tv Box Android 10 |KM6 DELUXE
Blerje e sigurte -12 %
Modeli: KM6 DELUXE
Mecool Smart Tv Box Android 10 |KM6 DELUXEPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : Mecool AndroidSistemi Operativ : Android 10.0CPU (Procesori) : Quad-CoreDetaje :Mecool Tv Box eshte nje media player me Android 10.0 i pajisur me telekomande per kontrollin e Google Assistant.Suporton : Youtub..
11,499Leke 12,999Leke
x96 Mini Stick Android Tv x96 Mini Stick Android Tv
Blerje e sigurte -10 %
Modeli: Mini Stick Tv
x96 Mini Stick Android Tv Pershkrimi i ProduktitEmri : Mini Stick TVVideo Output: HDMI 2.0CPU: S905Y2 Quad Core cortex-A53Memorie: 2GB DDR4Fuqia:5V/2AArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone es..
4,499Leke 4,999Leke
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV
Blerje e sigurte -32 %
Modeli: Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S | Android 8.1 TV Pershkrimi i ProduktitEmri : Mi Box SMarka : XiaomiSistemi Operativ : Android 8.1CPU (Procesori) : Quad-CoreDetaje :Lidhuni me nje bote te argetimit dhe kenaqsise ne shtepi me Mi Box S. Xiaomi Mi Box S eshte i lehte per tu perdorur, suporton kanal..
7,099Leke 10,499Leke
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe Telekomande
Blerje e sigurte -15 %
Modeli: Xiaomi Mi TV Stick
Xiaomi Mi TV Stick | USB dhe TelekomandePershkrimi i ProduktitEmri : Mi TV StickMarka : XiaomiSistemi Operativ : Android 9.0Pershtatet : me qindra aplikacione duke u dhene akses ne sherbimet premium dhe video steamingRezolucioni : 1080p (1920 x 1080)CPU : Cortex-A53 Quad Core 64bitGPU : Ma..
5,499Leke 6,499Leke
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)