MENU
Shporta


Elektroshtepiake

Aparat Tensioni | Constant 14192-101 Aparat Tensioni | Constant 14192-101
Bli online -17 %
Modeli: 14192-101
Aparat Tensioni | Constant 14192-101 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Aparat TensioniMarka : ConstantModeli : 14192-101Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhe..
1,499Leke 1,799Leke
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1024 Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1024
Bli online -32 %
Modeli: Blender
Blender Dore Dsp per pergatitjen e ushqimeve te imta dhe lengjeve & Gote plastike 800ml dhuratePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : KM1024Volumi : 800 mlMateriali : InoxNivele : Ka 2 nivele shpejtesieFuqia : 400wPerdoret : per fruta dhe perimeVecori te tjera :..
2,390Leke 3,499Leke
Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071 Blender Dore Dsp | Hand Blender | KM1071
Bli online -17 %
Modeli: Blender
Blender Dore Dsp per pergatitjen e ushqimeve te imta dhe lengjeve & Gote plastike 500ml dhuratePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : KM1071Volumi : 500 mlMateriali : InoxNivele : Ka 2 nivele shpejtesieFuqia : 600wPerdoret : per fruta dhe perimeVecori te tjera : e vo..
2,899Leke 3,499Leke
Blender Portativ Multifunksional per Lengje Blender Portativ Multifunksional per Lengje
Bli online -33 %
Modeli: Blender
Blender Portativ Multifunksional per LengjePershkrimi i ProduktitEmri :  BlenderNumri modelit : HM-03Volumi : 380 mlKapaciteti i baterise : 2000 mAhPorta e karikimit : USBKoha e karikimit full : rreth 3 oreKoha per nje punim te vetem : rreth 90 sekondaFiket automatikisht : pas 5 sekondaPer..
1,999Leke 2,999Leke
Hekur Rrobash DSP me Avull | Hekur per Udhetim Hekur Rrobash DSP me Avull | Hekur per Udhetim
Bli online -20 %
Modeli: DSP
Hekur Rrobash DSP me Avull | Hekur per UdhetimPershkrimi i ProduktitEmri :  Hekur RrobashMarka : DSPModeli : me avullFuqia Dalese : 1200W / 1100WPerdorimi : per shtepi, udhetime etj.Vecori : mbrojtje nga mbinxehja, pllake qeramike e veshjes Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i p..
2,399Leke 2,999Leke
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05 Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05
Bli online -17 %
Modeli: Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05Pershkrimi i ProduktitEmri :  LlampeMarka : RemaxModeli : RT-C05Kapaciteti i Baterise : 1200 mAhFuqia max : 1.5 WDetaje : Produkti eshte i markes Remax, vjen me bateri te integruar te ringarkueshme dhe eshte mjaft e pershtatshme per tu per..
2,899Leke 3,499Leke
Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer Xiaomi Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer Xiaomi
Bli online -31 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Modeli: Xiaomi
Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer XiaomiPershkrimi i ProduktitEmri :  Mates ElektronikMarka : XiaomiQellimi i produktit : Termometri Xiaomi mundeson matjen e temperatures dhe lageshtires. Mat temperaturen  e ajrit siguron qe temperatura te jete e pershtatshm..
1,799Leke 2,599Leke
Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer Xiaomi Mijia Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer Xiaomi Mijia
Bli online -29 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Modeli: Xiaomi Mijia
Mates Elektronik Temperature dhe Lageshtie | Termometer Xiaomi MijiaPershkrimi i ProduktitEmri :  Mates ElektronikMarka : Xiaomi MijiaQellimi i produktit : Termometri Xiaomi mundeson matjen e temperatures dhe lageshtires. Mat temperaturen  e ajrit siguron qe temperatura te jete e..
1,199Leke 1,699Leke
Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSP Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSP
Bli online -40 %
Modeli: DSP
Mikser Dore Elektrik dhe Rrahese DSPPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : DSPNivele shpejtesie : 7 Perfshihen : 2 rrahese + 2 grepa brenda ne pakkoVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni : ..
1,499Leke 2,499Leke
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Bli online -29 %
Modeli: DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSPPershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : DSPNivele shpejtesie : 5 Perfshihen : 2 rrahese + 2 grepaVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni : rrahese per vezet, mi..
2,499Leke 3,499Leke
Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363 Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363
Bli online -24 %
Modeli: Sokany HM-363
Mikser Elektrik dhe Rrahese SOKANY HM-363Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mikser & RraheseMarka : SOKANY HM-363Nivele shpejtesie : 5 Perfshihen : 1 rrahese + 2 grepaVecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etjFunksioni :&n..
1,899Leke 2,499Leke
Ore Rere dhe me Drita | Ore Matese | Produkte Dekoruese Ore Rere dhe me Drita | Ore Matese | Produkte Dekoruese
Bli online -40 %
Modeli: Ore Rere
Ore Rere dhe me Drita | Ore Matese | Produkte DekorueseArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 ..
599Leke 999Leke
Showing 1 to 12 of 33 (3 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.