MENU
Shporta

Karrige Zyre & Gaming

Karrige per Lojra Gaming Chair Dark Devil Karrige per Lojra Gaming Chair Dark Devil
-24 % Nuk ka gjendje
Modeli: Gaming Chair Dark Devil
Karrige per Lojra Gaming Chair Dark DevilPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingMbështetësit e krahëve: 2DPjerrësia: 180°Dimensione dhe materiali i kastorit: 60 mm, PULartësia e sediljes : 46 - 56 cmMadhësia e sediljes : 55x48 cmLartësia e mbështetëses : 83 cmGjerësia e shpatullave : ..
27,999 Lekë 36,999 Lekë
Karrige per Lojra Gaming Chair EShark ESL-GC3 Karrige per Lojra Gaming Chair EShark ESL-GC3
-14 % Nuk ka gjendje
Modeli: EShark ESL-GC3
Karrige per Lojra Gaming Chair EShark ESL-GC3 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : EShark ESL-GC3 TOKUGAWADimensionet : 56cm x 58cm x 125-133cmDetajet : rregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme komfortee konturuar per frymarr..
42,999 Lekë 49,999 Lekë
Karrige per Lojra Gaming Chair Furgle Karrige per Lojra Gaming Chair Furgle
-38 % Nuk ka gjendje
Modeli: Gaming Chair Furgle
Karrige per Lojra Gaming Chair FurglePershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : FurgleDimensionet : Madhësia e shpinës: 31'' X 21'' (L x W), madhësia e ndenjëses: 21'' x 22'' (D x W).Detajet : E dizenjuar me një sfungjer me densitet të lartë dhe teksturë me fibër karbon..
24,999 Lekë 39,999 Lekë
Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1 Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1
-9 % Nuk ka gjendje
Modeli: Michodai ESL-GC1
Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1Pershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Michodai ESL-GC1Dimensionet : 73cm x 68cm x (131-140,5)cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per..
40,999 Lekë 44,999 Lekë
Modeli: MONZA-Y
Karrige per Lojra Gaming Chair MONZA-YPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Monza-YDimensionet : 69cm x 65cm x 125-133cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme&..
36,999 Lekë 39,999 Lekë
Modeli: Nitro Gt
Karrige per Lojra Gaming Chair Nitro GTPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Nitro GtDimensionet : 67cm x 63cm x 126-136 cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme&nb..
35,999 Lekë 38,999 Lekë
Modeli: NYX BLACK
Karrige per Lojra Gaming Chair NYX BLACKPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : NYXDimensionet : 68cm x 68cm x 110-120cm Detajet : rregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme komfortee konturuar per frymarrjeMaterial cilesor dhe re..
19,999 Lekë 29,999 Lekë
Modeli: Racer Two
Karrige per Lojra Gaming Chair Racer-TwoPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Racer TwoDimensionet : 69cm x 54cm x 127-134.5 cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshm..
24,999 Lekë 32,999 Lekë
Modeli: Red Devil
Karrige per Lojra Gaming Chair Red DevilPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Red DevilDimensionet : 83cm x 32.5cm x 65 cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme&nbs..
32,999 Lekë 36,999 Lekë
Karrige per Lojra Gaming Chair Terminator Karrige per Lojra Gaming Chair Terminator
-10 % Nuk ka gjendje
Modeli: Terminator
Karrige per Lojra Gaming Chair TerminatorPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : TerminatorDimensionet : 83cm x 32.5cm x 65 cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje te rehatshme&n..
26,999 Lekë 29,999 Lekë
Modeli: THUNDERBOLT RGB
Karrige per Lojra Gaming Chair THUNDERBOLT RGBPershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli :  THUNDERBOLT RGBDimensionet : 69cm x 54cm x 127-134.5cm Detajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes ..
35,999 Lekë 39,999 Lekë
Karrige per Lojra Gaming Chair Trust  Resto GXT 707 Karrige per Lojra Gaming Chair Trust  Resto GXT 707
-9 % Nuk ka gjendje
Modeli: Trust Resto GXT 707
Karrige per Lojra Gaming Chair Trust  Resto GXT 707 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : TrustDimensionet :134cm x 74cm x 66cmDetajet : jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafesrregullimi pneumatik i lartesise se sediljes per sjellje t..
28,999 Lekë 31,999 Lekë
Showing 1 to 12 of 93 (8 Pages)