MENU
Shporta

Pajisje Smart

Paisje inteligjente per ambientin tuaj, automatizim i paisjeve te shtepise. Kontolloni shtepin tuaj nga celulari ne distance.

Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: Bateri 12V
Bateri 12V/7AH 2KG|Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : BateriKapaciteti :7AhTensioni: 12VLartësia totale (me lidhje): 101 mmDetaje : Bateritë janë prodhuar në teknologji inovative AGM. Elektroliti absorbohet në fletët e dyshekut të qelqit. Falë kësaj zgjidhjeje, fuqia maksimale e ba..
3,999Leke 4,999Leke
Dryn me Touch per Ruajtjen e Sendeve Tuaja me Vlere Dryn me Touch per Ruajtjen e Sendeve Tuaja me Vlere
Blerje e sigurte -29 %
Modeli: Dryn me Touch
Dryn me Touch per Ruajtjen e Sendeve Tuaja me VlerePershkrimi i ProduktitEmri :  Dryn me TouchMateriali : ZinkVoltazhi : 3-4.2 VDimensionet : 7.6cm * 4.6cm * 1.3cmSensori i gishtit : 72 * 64 MMKoha e hapjes se drynit : brenda nje sekondeAutonomia e baterise : 1 vitBateria : 3.7 VTempe..
2,499Leke 3,499Leke
Hoverboard Smart Balance Rrota 6.5″ me Bluetooth Hoverboard Smart Balance Rrota 6.5″ me Bluetooth
Blerje e sigurte -29 %
Modeli: Hoverboard Smart
Hoverboard Smart Balance Rrota 6.5″ me BluetoothPershkrimi i ProduktitEmri :  HoverboardLidhja : me bluetoothPesha max : 120 kgPesha min : 15 kgShpejtesia max : 10 km/hFuqia : 700WKapaciteti i Baterise : 4400 mAh / 36VTensioni : 240VFrekuenca : 50-60HzKoha e karikimit : 2-3 oreDistanca qe ..
14,999Leke 20,999Leke
Karikues Hoverboard 42V Karikues Hoverboard 42V
Blerje e sigurte -10 %
Modeli: Hoverboard
Karikues Hoverboard 42VPershkrimi i ProduktitEmri :  KarikuesMarka : ASUSHyrja ( Input ) : 100V - 240V / 2ADalja (Output ) : DC 42V / 1.5AFrekuenca: 50 / 60 HzVecori : Mbrojtja nga MbikarikimiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.P..
4,499Leke 4,999Leke
Karikues Skuter Elektrik Karikues Skuter Elektrik
Blerje e sigurte -30 %
Modeli: Skuter Elektrik
Karikues Skuter ElektrikPershkrimi i ProduktitEmri :  KarikuesMarka : ASUSHyrja ( Input ) : 100V - 240V / 2ADalja (Output ) : DC 42V / 0.5AFrekuenca: 50 / 60 HzVecori : Mbrojtja nga MbikarikimiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...
3,499Leke 4,999Leke
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -22 %
Modeli: AU-MS-12S
Kontakt Magnetik per Dritare dhe Dere AU-MS-12S |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : AU-MS-12SDistanca e kontaktit: deri në 20-25mmGjatësia e telave të plumbit : 400 mmDetaje:Montimi në sipërfaqe me vida ose shirit ngjitës binjak.Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i ..
699Leke 899Leke
Maske Gjumi me Muzike MIDY | Wireless Music Goggles 601 Maske Gjumi me Muzike MIDY | Wireless Music Goggles 601
Blerje e sigurte -32 %
Modeli: 601
Maske Gjumi me Muzike MIDY | Wireless Music Goggles 601Pershkrimi i ProduktitEmri : Maske gjumiMarka : MIDYModeli : 601Pesha : 50 gMateriali : PoliesterArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i nj..
1,499Leke 2,199Leke
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente Google
Blerje e sigurte -19 %
Modeli: Google Home Mini
Mini-Altoparlant Google Home Mini | Smart Speaker | Asistente GooglePershkrimi i ProduktitEmri :  Google Home MiniKarakteristikat e produktit : Mini-Altoparlanti Google Home eshte nje pajisje smart e cila eshte e ndertuar me nje asistente google ne te. Ju mundeson qe per cdo pyetje tuajen ..
7,999Leke 9,899Leke
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: TTE Simple
Monitorim me Karte SIM TTE Simple |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri :  TTE SimpleFurnizimi me energji :9-30 VCKoha e filtrimit të hyrjes :0,5 sekHyrja për monitorimin e rrymës: 9-35 V ACFrekuenca e funksionimit :850/900/1800/1900MHzLidhësi i antenës :50 OhmKriptimi AES: 128 bitDeta..
11,999Leke 12,999Leke
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601 Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601
Blerje e sigurte -7 %
Modeli: Monitorues VB601
Monitorues per Bebe VB601| Video Baby Monitor VB601                     Pershkrimi i ProduktitEmri: MonitoruesMarka: VB601Display: 2inchKamera: 320x240pKapaciteti baterise: 540mAhFrekuenca e transmetimit: ISM 2400-2483.5MHzJe..
6,499Leke 6,999Leke
Ore Smart Xiaomi me Ekran te Harkuar | SmartWatch Xiaomi IMILAB KW66 Ore Smart Xiaomi me Ekran te Harkuar | SmartWatch Xiaomi IMILAB KW66
Blerje e sigurte -15 %
Modeli: KW66
Ore Smart Xiaomi me Ekran te Harkuar | SmartWatch Xiaomi IMILAB KW66 Pershkrimi i ProduktitEmri :  Ore Smart Marka : XiaomiModeli : KW66Dimensionet : 45* 45 * 10.8 mmPesha : Rreth 44 gPerberja : Metale me Aliazh ZinkuRezolucioni i Ekranit : 240x240 pixelsArtik..
54,999Leke 64,999Leke
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme Alarmi
Blerje e sigurte -8 %
Modeli: Eclipse 8
Panel Alarmi Eclipse 8 |Sisteme AlarmiPershkrimi i ProduktitEmri : Eclipse 8Furnizimi me energji : 230 VAC ± 10%, siguresa 0.63AKonsumi i panelit të kontrollit :100 mATela lidhës: 2.5mm²Dimensione: 290 x 240 x 80 mmKodet e aksesit: 4-shifror; 8 Kodet e përdoruesit (1 Menaxher + 7 Përd..
8,299Leke 8,999Leke
Showing 1 to 12 of 24 (2 Pages)