MENU
Shporta

Xiaomi

Model: Xiaomi Mi 8 Lite
XIAOMI MI 8 LITE | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 8.1 (Oreo)Dimensionet : 156.4 x 75.8 x 7.5 mmCPU (Proçesori ) : Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 Octa-CoreRAM/ Memorie : 6GB /  ..
22,899Leke 24,899Leke
Model: Xiaomi Mi A3
XIAOMI MI A3 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 9.0 (Pie); Android OneDimensionet : 146.34 x 70.4 x 9.6 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4..
24,899Leke 27,899Leke
Model: Xiaomi Mi Note 10 Pro
XIAOMI MI NOTE 10 PRO | Smartphone | RAM 8 GB | Memorie 256 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiDimensionet : 157.8 x 74.2 x 9.7 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 2X 2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6 x 1.8 GHz Kryo 470 Silver )RAM/ Memorie :&..
72,899Leke 79,999Leke
Model: Xiaomi Mi Note 10
XIAOMI MI NOTE 10 | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)Dimensionet : 156.4 x 75.8 x 7.5 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 2 x 2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6 x 8.1..
59,899Leke 64,999Leke
Model: Xiaomi Redmi 7A
XIAOMI REDMI 7A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)Dimensionet : 146.3 x 70.4 x 9.6 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 2 x 2.0 GHz Cortex-A53 & 6 X 1.45 GHz ..
14,499Leke 16,499Leke
Model: Xiaomi Redmi 8A
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)Dimensionet : 156.5 x 75.4 x 9.4 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x1.95 GHz Cortex-A53 & 4X1.45 GHz Cor..
15,499Leke 18,999Leke
Model: XIAOMI 9A
XIAOMI REDMI 9A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android10Dimensionet : 164.9 x 77 x 9 mmCPU (Proçesori ) : Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53RAM/ Memorie : 2GB / 32GBEkrani ( Dispaly )..
15,999Leke 19,999Leke
Model: Xiaomi Redmi 9A
XIAOMI REDMI 9A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 10, MIUI 12Dimensionet : 164.9 x 77 x 9 mmCPU (Proçesori ) : Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53RAM/ Memorie : 2GB / &n..
15,999Leke 17,999Leke
Model: Xiaomi Redmi 9A
XIAOMI REDMI 9A | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 10, MIUI 12Dimensionet : 164.9 x 77 x 9 mmCPU (Proçesori ) : Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53RAM/ Memorie : 3GB / &n..
20,999Leke 22,999Leke
Model: Xiaomi Redmi 9A
XIAOMI REDMI 9A | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 10, MIUI 12Dimensionet : 164.9 x 77 x 9 mmCPU (Proçesori ) : Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53RAM/ Memorie : 4GB / &n..
22,999Leke 25,999Leke
XIAOMI REDMI 9C | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB XIAOMI REDMI 9C | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB
I Ri -10 %
Model: Xiaomi Redmi 9C
XIAOMI REDMI 9C | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 10, MIUI 11Dimensionet : 164.9 x 77 x 9 mmCPU (Proçesori ) : Octa-core (4X2.3 GHz Cortex-A53 & 1.8 GHz Cortex -A5..
17,999Leke 19,999Leke
Model: Xiaomi Redmi Note 7
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)Dimensionet : 159.24 x 75.2 x 8.1 mmCPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4 x2.2 GHz Kryo 260 Gold & 4 x 1...
24,999Leke 26,999Leke
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.