MENU
Shporta

Aksesore per Parkim

Aksesore per Parkim

Modeli: Kamera per Makine
Kamera per Makine 1080p Full HDPershkrimi i ProduktitEmri :  KameraRezolucioni : 1080pDetaje : Kamera per makine realizon veprime automatike, ne momentin qe dikush i afrohet makines ose e demton ate, kamera ndizet automatikisht dhe e anasjellta kamera fiket automatikisht kur nuk ka le..
4,999Leke 6,799Leke
Modeli: Kamera per Makine Q2 Dash Cam
Kamera per Makine Q2 Dash Cam me 2 Lente 1080p Full HD |AnytekPershkrimi i ProduktitEmri :  KameraRezolucioni : 1080pDisplay : 2inch 320x240Dimensione: 52.11mm x 50.54mm x 34.13mmTensioni i punës: 5V,2000mADetaje : Kamera ju ofron monitorim 24 ore te makines, edhe ne kohen k..
6,499Leke 7,099Leke
Modeli: Kamera per Makine WDR Dash
Kamera per Makine WDR Dash me 3 Lente 1080p Full HD|Car DVR Video RecorderPershkrimi i ProduktitEmri :  KameraRezolucioni : 1080pDisplay : 4inchFunksionet: Sensori G, Regjistrimi i ciklit loop, Zbulimi i Lëvizjes, Monitorimi i Parkimit, WDRTensioni i punës: 5VDetaje : Regjistrimi..
3,999Leke 4,999Leke
Modeli: Kasetofon per Makine
Kasetofon per makine 7'' |Kasetofon Universal Pershkrimi i ProduktitEmri :  KasetofonModel : Universal Permasat : Permasat e produktit: 18*10*6 cmFuqia dalese: 4x50WFormati i videove 1080P Clock Function: RM /RMVB /DVD(VOB) /VCD(DAT) /MP1 /MP2 /DIVX /XVID /MP4 /H263 /H264 /F..
5,299Leke 6,799Leke
Modeli: Mbajtese Telefoni per Makine
Mbajtese Telefoni ne pasqyre per Makinen |Rearview Mirror Car Holder XO-C70Pershkrimi i ProduktitLloji i produktit: Mbajtës i pasqyrës së gjeneratës së dytë të pasmeFunksioni i produktit: Mund të përdoret për të rregulluar pasqyrat e pasme të makinës, dhe është në gjendje të rrotullohet 360 gra..
899Leke 1,199Leke
Modeli: Pasqyre me Kamera per Makine
Pasqyre me Kamera te Integruar Full HD 1080p per MakinenPershkrimi i ProduktitEmri :  Pasqyre per MakineMadhesia e ekranit : 7.0 Inch CPU (Procesor) : QuadCoreRezolucioni i kameres : kamera para 12MP 1920 x 1080 pixelskamera mbrapa 8MP 720 x 480 pixelsKendi i kameres :kamera..
5,999Leke 6,799Leke
Modeli: Sensor Parkimi
Set me 4 Sensore Parkimi per MakinePershkrimi i ProduktitEmri :  Sensor ParkimiVoltazhi : 12V DCRate : 10.5V- 16V DCRate i rrymes : 100mA- 300mADistanca e detektimit : 0.3-2 metraTemperatura e modulit te kontrollit : -30 - 80 grade celciusTemperatura e display : -20 - 70 grade celciusMadhe..
2,199Leke 2,499Leke
Modeli: Transmetues Wireless
Transmetues Wireless per Kamerat e MakinesPershkrimi i ProduktitEmri :  Transmetues WirelessFrekuenca : 2468 MHzOutput : 100mWTemperatura : -20 - 60 grade CelciusNderfaqja AV out : RCA jackRangu i punimit : mbi 50 metraGjatesia e kabllit : 1.3 metraMateriali : plastikNgjyra : e zezeDe..
1,499Leke 1,999Leke
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)