MENU
Shporta

Aksesore per Laptop

Modeli: TP-Link AC1300
Adaptor USB me Wireless 2.4GHz TP-Link AC1300 Pershkrimi i ProduktitEmri :  USB / Adaptor me wirelessLidhja : WirelessDetaje:Përshtatës USB me dy breza pa tela AC1300.1300 Mbps me shpejtësi wireless (400 Mbps në brezin 2,4 GHz dhe 867 Mbps në brezin 5 GHz) me mbështetje për stand..
6,999 Lekë 7,999 Lekë
Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte Shkolle Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte Shkolle
-50 % Nuk ka gjendje
Modeli: Cante Shkolle
Canta Shkolle 2 Xhepa |Produkte ShkollePershkrimi i ProduktitEmri :  Cante ShkolleNgjyra : e zeze Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Tr..
999 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Kingsons
Cante Laptopi HP 17.3''Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : Kingsons Modeli : K3211WMateriali : Poliester Permasat : 30x18x5cm Pesha : 0.2kg Karakteristikat : Material i holle , i papershkrueshem nga uji , kunder vjedhjes , me xhep anesh dhe zinxhir me cil..
2,299 Lekë 2,599 Lekë
Modeli: Storage Bag Baseus
Cante Dore Multifunksionale BaseusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    ..
999 Lekë 2,499 Lekë
Modeli: HOCO GM106
Cante Dore Multifunksionale HOCO GM106Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &nb..
1,999 Lekë 2,499 Lekë
Modeli: Cante Dore
Cante Dore Multifunksionale per Aksesore te NdryshemArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPa..
4,499 Lekë 5,499 Lekë
Modeli: WiWU Alpha Anti-theft Clutch Bag
Cante Dore Multifunksionale WiWU Alpha Anti-theft Clutch BagArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48&..
3,499 Lekë 5,499 Lekë
Cante Laptopi 15.6'' Lenovo Toploader Cante Laptopi 15.6'' Lenovo Toploader
I Ri -13 %
Modeli: Lenovo Toploader
Cante Laptopi 15.6'' Lenovo ToploaderPershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : LenovoMadhesia : per laptop 15.6''Ngjyra : zezeMateriali eshte i forte dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne..
3,999 Lekë 4,599 Lekë
Modeli: Dicota D31825-RPET
Cante Laptopi Dicota 14.1 inch D31825-RPETPershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : Dicota Modeli : D31825-RPETMadhesia : per laptop 14.1inchDimensionet : 370 x 25 x 265 mmNgjyra : zezeMateriali eshte i forte dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
4,999 Lekë 6,699 Lekë
Modeli: HP
Cante Laptopi HP 15.6''Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : HPModeli : TOE18AAMadhesia : per laptope 15.6''Dimensionet : 400 x 280 x 65 mmNgjyra : griVecori : material rezintente ndaj ujit dhe pajisur me hapersira per celularin, laps dhe aksesore te tjere te nevojshem.Materiali es..
2,999 Lekë 3,199 Lekë
Cante Laptopi Lenovo 14'' Cante Laptopi Lenovo 14''
-25 % Nuk ka gjendje
Modeli: LENOVO
Cante Laptopi Lenovo 14''Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : LenovoModeli : TM200Madhesia : per laptope 14''Materiali : Poliester Dimensionet : 36.5 x27.5 x 6 cm    Ngjyra : zezeMateriali eshte i forte dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa ha..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: LENOVO
Cante Laptopi Lenovo 15.6''Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : LenovoModeli : Notebook Carrying BagMadhesia : per laptope 15.6''Materiali : Poliester Dimensionet :  15.5 x 12.3 x 10.2 inches   Ngjyra : zezeMateriali eshte i forte dhe rezistent !Artik..
2,899 Lekë 3,299 Lekë
Showing 1 to 12 of 187 (16 Pages)