MENU
Shporta

Pets

Kafshët shtëpiake janë anëtarë të dashur të shumë familjeve në mbarë botën.

Në këtë kategori gjeni aksesore te ndryshem per qen , mace dhe kafshe te tjera shtepiake.

Cante mbajtese per kafshet | Pet Backpack Cante mbajtese per kafshet | Pet Backpack
-18 % Nuk ka gjendje
Modeli: Cante mbajtese per kafshet
Cante mbajtese per kafshet | Pet Backpack Pershkrimi i produktit Emri : Cante per mbajtjen e kafsheve Materiali : Rrjete najloni Karakteristikat e produktit -Çante me cilesi te larte per mbajtjen e qenve.-Material komforte per te siguruar rehati si për ju ashtu edhe për..
1,399 Lekë 1,699 Lekë
Modeli: Pet Fur Remover
Furce per Heqjen e Qimeve te Kafsheve ShtepiakeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&..
1,199 Lekë 1,699 Lekë
Modeli: Kreher per Krehjen e Kafsheve Shtepiake
Kreher per Krehjen e Kafsheve ShtepiakeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &n..
999 Lekë 1,699 Lekë
Modeli: Pet Cleaning Slicker Brush
Kreher per Macet dhe Qente | Pet Cleaning Slicker BrushArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 ..
999 Lekë 1,499 Lekë
Kreher per macet | Corner Pet Brush Comb Kreher per macet | Corner Pet Brush Comb
-29 % Nuk ka gjendje
Modeli: Kreher per macet
Kreher per macet | Corner Pet Brush CombPershkrimi i produktit Emri : Kreher CombPermasat : 13 * 8.5cmKarakteristikat e produktit - Ofron ledhatime per macet ose qenushet tuaj.- Mbledh qimet  e leshuara nga kafshet tuaja.- E lehte per t'u pastruar dhe lare.- Mund te ngjitet ne mu..
499 Lekë 699 Lekë
Modeli: Electric Pets Hair
Kreher per qente dhe macet |Electric Pets HairPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : KreherMateriali: ABSVoltazhi: 3.7VKoha e punes: rreth 4 oreKapaciteti i baterise: 1200maShpejtesia Maksimale: 6500 rpm/minPesha: 252 grDimensione: 190*120*62mmArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtua..
1,499 Lekë 1,699 Lekë
Litar per Qen |Dog Rope Litar per Qen |Dog Rope
-20 % Nuk ka gjendje
Modeli: Dog Rope
Litar per Qen |Dog RopeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa      &nbs..
1,199 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Smart Rotating Ball
Loder Elektrike per Mace | Smart Rotating BallArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&n..
1,499 Lekë 1,999 Lekë
Modeli: Makine qethese per kafshet
Makine Qethese per Kafshet DSP | Kujdesi per KafshetPershkrimi i produktit Emri : Makine qethese per kafshet Karakteristikat e produktit Makine qethese per kafshet tuaja me koka prerese 3, 6, 9 dhe 12mm. Fuqia motorrike shume e fuqishme dheka  performance te larte ..
2,499 Lekë 3,099 Lekë
Modeli: Dog Cat Hammock
Mbajtese per Kafshet Shtepiake HammockArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &nb..
999 Lekë 1,699 Lekë
Mbajtese ushqimi per kafshet | Food & Waters Containers Mbajtese ushqimi per kafshet | Food & Waters Containers
-27 % Nuk ka gjendje
Modeli: Mbajtese ushqimi
Mbajtese ushqimi per kafshet | Food & Waters Containers Pershkrimi i produktit Emri : Mbajtese ushqimi per kafshet Karakteristikat e produktit :- Praktike ne perdorim per kafshet tuaja te vogla.- Portabel qe te jep mundesine ta maresh kudo me vete.- Mbajtesja eshte e ndare pë..
1,099 Lekë 1,499 Lekë
Modeli: Tas Ushqimi
Mbajtese Ushqimi per Kafshet | PetsArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
499 Lekë 999 Lekë
Showing 1 to 12 of 26 (3 Pages)