MENU
Shporta

Apple Watch

Model: Apple Watch
Orë Smart Apple |  SmartWatch Apple Seria e Dyte 42mm | Ore Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : AppleDimensionet : 42.5 * 36.4 * 11.4 mmKapaciteti i baterise : 334 mAhCPU ( Proçesori ) : Dual-Core 780 MHz Cortex- A7Memorie ..
35,999Leke 37,999Leke
Model: Apple Watch
Orë Smart Apple |  SmartWatch Apple Seria e Pare 42mm | Ore Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka : AppleDimensionet : 42.5 * 36.4 * 10.5 mmKapaciteti i baterise : 250 mAhCPU ( Proçesori ) : Dual-Core 520 MHz Cortex- A7Memorie / RAM : 8G..
26,999Leke 28,999Leke
Model: Apple Watch
Rripi i Ores Smart per Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5 | Apple Watch Bands | Material Gome  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Rripi i Apple WatchMarka : ApplePershtatet : Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5Detaje : Produkti eshte i markes Apple, cilesia origjinale dhe pershtatet me Ap..
999Leke 1,499Leke
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.