MENU
Shporta


Skuter Elektrik

Skuter Elektrik

Model: TWJISU YZ618
Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618Pershkrimi i ProduktitEmri :  Biciklete ElektrikeMarka : TWJISU YZ618Rrota : 26'' inchPesha max :  120 kgShpejtesia max : 40 km/hDistanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikimKapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36VKoha e karikimit :&n..
74,999Leke 84,999Leke
Model: Xiaomi
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / ProPershkrimi i ProduktitEmri :  Cover GomeMateriali : SiliconDetaje : Produkti i mesiperm eshte i pershtatshem per Xiaomi M365 / Pro dhe perdoret per te mbrojtur porten e karikimit nga pluhuri dhe uji.Materiali eshte..
299Leke 399Leke
Kamerdare per Rrota Xiaomi Scooter M365 / M365 Pro Kamerdare per Rrota Xiaomi Scooter M365 / M365 Pro
Hot -38 %
Model: Xiaomi
Kamerdare per Rrota Xiaomi Scooter M365 / M365 ProPershkrimi i ProduktitEmri : KamerdareMarka : XiaomiDetaje : Produkti eshte i markes Xiaomi dhe perdoret edhe per skuterin elektrik M365 dhe M365 Pro. Material cilesor dhe rezistent !Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
1,799Leke 2,899Leke
Model: Electric Scooter 1
Monopatina Electric Scooter 1  | Skuter Elektrik Pershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikShpejtesia max : 25 km/ hKoha e karikimit: 3.5 oreStand By : 120-240 diteWaterproof: IP54 3Detaje :Skuteri Elektrik eshte i pajisur pajisur me nje dashboard multifunksional dhe siig..
29,999Leke 39,999Leke
Model: Rrip Mbajtes
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete Pershkrimi i ProduktitEmri :  Rrip MbajtesGjatesia : 1.6 metraDetaje : Rripi sherben per te mbajtur ne krahe skuterin ose bicikleten tuaj. Lidhet ne te dy anet e trupit te bicikletes ose skuterit dhe me pas zgjithet gjatesia e per..
1,089Leke 1,589Leke
Model: Mi Electric Scooter 1S
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S | Skuter ElektrikPershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikMarka : XiaomiGama pneumatike: 8.5''Shpejtesia max : 25 km/ hAutonomia e Baterise: 30 kmKapaciteti i baterise : 18 650 mAhKoha e ngarkimit : 5 oreDetaje :Skuteri Elektrik Xiaomi 1S eshte i paji..
49,999Leke 58,899Leke
Model: Mi Electric Scooter Essential
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter ElektrikPershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikMarka : XiaomiGama pneumatike: 8.5''Shpejtesia max : 25 km/ hAutonomia e Baterise: 20 kmKoha e ngarkimit : 5 oreDetaje :Skuteri Elektrik Xiaomi Essential eshte i pajisur pajisur me nje d..
39,999Leke 49,999Leke
Model: Xiaomi Mi Electric Scooter M365
Xiaomi Mi Electric Scooter M365 | Skuter ElektrikPershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikMarka : XiaomiGama e ngarkeses : 55-220 IBSShpejtesia max : 15.5 mphDistanca e udhetimit : 18.6 miljeKapaciteti i baterise : 18 650 mAhKoha e ngarkimit : 5 oreDetaje :Dizajni minimalist Mi El..
48,999Leke 58,899Leke
Model: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 | Skuter Elektrik Pershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikMarka : XiaomiGama pneumatike: 8.5''Shpejtesia max : 25 km/ hAutonomia e Baterise: 45 kmKapaciteti i baterise : 474 WAhKoha e ngarkimit : 5 oreDetaje :Skuteri Elektrik Xiaomi Pro 2 esh..
57,999Leke 67,999Leke
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.