MENU
Shporta

Skuter Elektrik

Skuter Elektrik

Modeli: Pompe
 Mini Pompe Biçiklete Portabel | Pompe Ajrore Pershkrimi i ProduktitEmri : Pompe per biciklete Marka : GIYODetajet :Merrni këtë pompë të gomave të biçikletave dhe nuk ka më nevojë për ndryshim të valvulave.Për të gjitha biçikletat MOUTAIN për të siguruar pompimin e shpejtë.Super kompa..
1,999Leke 2,199Leke
Modeli: Xiaomi
Përshkrimi:E pershtatshme per monitorimin e baterisë përmes APP.Përshtatje e përsosur me skuterin origjinal Xiaomi Mijia M365 / PROBateri e Rimbushshme 36V 7.8AH për Skuterin Elektrik Xiaomi Mijia M365 / PRO Specifikim:Ngjyra e baterisë: Vjollcë / Blu (rastësore)Fuqia: 280WhKilometrazhi: 30 kmM..
14,499Leke 15,999Leke
Modeli: Bateri Litiumi
Bateri Litiumi per Hoverboard Kai Ri | Power Batery KR18-10S2PPershkrimi i ProduktitEmri : Bateri litiumi Modeli : KR18-10S2PKapaciteti : 4.4 AH Fuqia : 158.4WhVoltazhi : 36V Pershkrimi i produktit Karikimi duhet te behet ndermjet 0-40 C per te mbajtur nje bateri te thate.Mos e v..
4,499Leke 4,799Leke
Modeli: TWJISU YZ618
Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618Pershkrimi i ProduktitEmri :  Biciklete ElektrikeMarka : TWJISU YZ618Rrota : 26'' inchPesha max :  120 kgShpejtesia max : 40 km/hDistanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikimKapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36VKoha e karikimit :&n..
74,999Leke 84,999Leke
Modeli: TWJISU YZ618
Biciklete Elektrike Xiaomi | HIMO C26 Electric Bicycle Pershkrimi i ProduktitEmri :  Biciklete ElektrikeMarka : Xiaomi Himo C26 Rrota : 26'' inchPesha max :  100 kgShpejtesia max : 25 km/hDistanca e udhetimit : +/- 65 km me nje karikimKapaciteti i baterise : 48VKoha e k..
79,999Leke 81,999Leke
Modeli: Ninebot
Cante per Skuter Elektrik Kunder Ujit Ninebot Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante Ngjyra : e zeze Materiali : PoliesterDimensione: 5.4 x 6.1 x 11.4 inchDetaje:Vendosni te merni me vete mjetet qe ju nevojiten gjate udhetimit tuaj me skuter.Ka nje dizajn modern, rezi..
3,499Leke 4,499Leke
Modeli: Xiaomi
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / ProPershkrimi i ProduktitEmri :  Cover GomeMateriali : SiliconDetaje : Produkti i mesiperm eshte i pershtatshem per Xiaomi M365 / Pro dhe perdoret per te mbrojtur porten e karikimit nga pluhuri dhe uji.Materiali eshte..
299Leke 399Leke
Modeli: Goma mishi per Skuter Elektrik
Doreza Timoni  per Skuter Elektrik | Electric Scooter Pershkrimi i ProduktitEmri : Doreza per timon Perdorni per: Xiaomi Mi M365Ngjyra: e zezeDetajet :  Material me cilësi të lartë. Dorezat janë të perbëra prej gome me cilësi të lartë. I fortë dhe i qëndrueshëm.Dizajn kundër..
1,899Leke 2,099Leke
Modeli: Doreze per Skuter Elektrik
Doreze frenash per skuter elektrik  | Scooter Electric Pershkrimi i Produktit Emri : Doreze frenash | Scooter Electric Ngjyra : e zeze Materiali : Aliaz alumini Gjatesia :rreth 15cm Gjeresia : 9 cm   Pershkrimet:Leva e frenave eshte bere nga mat..
1,999Leke 2,199Leke
Modeli: Electric Scooter X8
Electric Scooter X8| Skuter Elektrik Pershkrimi i ProduktitEmri :  Skuter ElektrikShpejtesia max : 25 km/ hKoha e karikimit: 3.5 oreStand By : 120-240 diteDetaje :Skuteri Elektrik eshte i pajisur pajisur me nje dashboard multifunksional dhe siiguron nje udhetim te sigurte dhe te ..
41,999Leke 48,999Leke
Modeli: Goma mishi per Skuter Elektrik
Ferrota per skuter elektrik | Ferrote  per diskun |  Electric Scooter Pershkrimi i ProduktitEmri : Ferrota per diskun e skuterit Perdorni per: Xiaomi Mi M365Ngjyra: e zezeMateriali: ABS + metalMadhesia: 20 * 4mmDetajet :   Ferrotat jane pllaka ferkimi te rrota..
1,499Leke 1,999Leke
Modeli: Goma mishi per Skuter Elektrik
Goma mishi per Skuter Elektrik | Electric SccoterPershkrimi i ProduktitEmri :  Gome mishiMarkë:OurleemeMadhësia :21 * 21 * 5cm / 8.25 * 8.25 * 1.97 ””Pesha :760 grArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen..
2,499Leke 2,999Leke
Showing 1 to 12 of 33 (3 Pages)