MENU
Shporta

Dysheke me Ajer

Dysheke me Ajer

Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm
Vetem Online -15 %
Modeli: Intex
Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 137 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje v..
3,499Leke 4,099Leke
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Vetem Online -14 %
Modeli: Intex
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 99 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valv..
2,999Leke 3,499Leke
Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cm Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cm
Vetem Online -23 %
Modeli: Intex
Dyshek me Ajer Tek Intex 191 x 76 x 22 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexPemasa : TekDimensionet : 191 x 76 x 22 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer..
2,299Leke 2,999Leke
Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cm Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cm
Vetem Online -24 %
Modeli: Bestway
Dyshek me Ajer Tek Pavillo Bestway 185 x 76 x 22 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : Pavillo BestwayPemasa : TekDimensionet : 185 x 76 x 22 cmDetaje : Dysheku me Ajer Pavillo eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet neper..
1,899Leke 2,499Leke
Dyshek Plazhi Me Ajer Dyshek Plazhi Me Ajer
Vetem Online -60 %
Modeli: Dyshek Plazhi
Dyshek Plazhi Me AjerPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerPermasata : 188 * 71cmDetaje : Dysheku me Ajer eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valvul e cila e shfryn me shpejtesi. Paloset shume shpejt ..
999Leke 2,499Leke
Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe Fryrese Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe Fryrese
Vetem Online -10 %
Modeli: Intex
Dyshek Super Dopjo me Ajer Intex 203 x 152 x 25 cm | Dhurate 2 Jasteke me Ajer + Pompe FryresePershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 203 x 152 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja r..
4,399Leke 4,899Leke
Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cm Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cm
Vetem Online -20 %
Modeli: Intex
Jastek me Ajer Tek Intex 43 x 28 x 9 cmArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa  &n..
399Leke 499Leke
Peshqir Plazhi Peshqir Plazhi
Vetem Online -31 %
Modeli: Peshqir Plazhi
Peshqir PlazhiArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa        |..
899Leke 1,299Leke
Pompe Fryrese Intex per Dyshek Pompe Fryrese Intex per Dyshek
Vetem Online -0 %
Modeli: Intex
Pompe Fryrese Intex per Dyshek Pershkrimi i ProduktitEmri :  Pompe FryreseModeli : IntexDimensionet : 36 cmDetaje : Nje pompe shume efikase qe fryn ne te dyja drejtimet e pershtatshme per te fryre jastek, dyshek apo komerdare per ne det.Artikulli eshte i ri, i papërdoru..
999Leke 999Leke
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.