MENU
Shporta


Rele & Bobina

Rele dhe Bobina

Rele 5V DC me kontakt NO NC | Relay AFE BSVR-SS-205L Rele 5V DC me kontakt NO NC | Relay AFE BSVR-SS-205L
Bli online -29 %
Modeli: Rele
Rele 5V DC me kontakt NONC | Relay AFE BSVR-SS-205LArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPag..
249Leke 349Leke
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.