MENU
Shporta


Sporte ne Natyre

Sporte ne Natyre

Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618 Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618
Bli online -12 %
Modeli: TWJISU YZ618
Biciklete Elektrike TWJISU | Electric Bike YZ618Pershkrimi i ProduktitEmri :  Biciklete ElektrikeMarka : TWJISU YZ618Rrota : 26'' inchPesha max :  120 kgShpejtesia max : 40 km/hDistanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikimKapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36VKoha e karikimit :&n..
74,999Leke 84,999Leke
Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bag Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bag
Bli online I Ri -17 %
Modeli: Universal
Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bagPershkrimi i ProduktitEmri :  Cante per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : Vendosni te merni me vete mjetet qe ju nevojiten gjate udhetimit tuaj me biciklete.Canta ka hapesire te mjaftueshme  per te mbajtur aks..
1,999Leke 2,399Leke
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Bli online -40 %
Modeli: Universal
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone HolderPershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Ngjyra : e zeze, kuqePerdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit tek krahu per vrap, palester, joga etjArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
599Leke 999Leke
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga |Belt Bag Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga |Belt Bag
Bli online I Ri -12 %
Modeli: Universal
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Belt Bag Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit ne brez per vrap, palester, joga etjArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
1,499Leke 1,699Leke
Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag
Bli online I Ri -10 %
Modeli: Universal
Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit ne biciklete , per te mbajtur aksesoret tuaj te nevojshem Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
1,799Leke 1,999Leke
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Bli online -25 %
Modeli: Xiaomi
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / ProPershkrimi i ProduktitEmri :  Cover GomeMateriali : SiliconDetaje : Produkti i mesiperm eshte i pershtatshem per Xiaomi M365 / Pro dhe perdoret per te mbrojtur porten e karikimit nga pluhuri dhe uji.Materiali eshte..
299Leke 399Leke
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Bli online -38 %
Modeli: Yidajia D-60
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Yidajia D-60Lidhja : me wifiFrekuenca : 2.4GHzAutonomi fluturimi : 8 minutaVecori : ndertuar me kamera HDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur..
4,999Leke 7,999Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163 Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163
Bli online -45 %
Modeli: S163
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 13 Minuta | Helikopter Dron S163Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : S163Madhesia : 20cm x 22cm x 5 cmKapaciteti i baterise : 1000mAhKoha e karikimit : 60-80 minutaDistanca : 80-100 metraKamera : 1MPX, 720PArtikulli eshte i ri,..
6,499Leke 11,799Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RC Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RC
Bli online -25 %
Modeli: Quadcopter XY4 RC
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 20 Minuta | Dron Quadcopter XY4 RCPershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Quadcopter XY4 RCLidhja : me wifiKamera : 2MPKapaciteti i baterise : 2300mAh 3.7VBateria e telekomandes : 4 * 1.5VPorta e karikimit : USBKoha e karikimit Full : ..
8,999Leke 11,999Leke
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHz Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHz
Bli online -29 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Modeli: Yidajia D-60
Dron Fluturues me Autonomi Fluturimi 8 Minuta | Dron D-60 2.4 GHzPershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Yidajia D-60Lidhja : me wifiFrekuenca : 2.4GHzAutonomi fluturimi : 8 minutaVecori : ndertuar me kamera HDArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
4,999Leke 6,999Leke
Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm
Bli online -15 %
Modeli: Intex
Dyshek Dopjo me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 137 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje v..
3,499Leke 4,099Leke
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cm
Bli online -14 %
Modeli: Intex
Dyshek me Ajer Intex 191 x 99 x 25 cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Dyshek me AjerModeli : IntexDimensionet : 191 x 99 x 25 cmDetaje : Dysheku me Ajer Intex eshte i pershtatshem per ju, mysafyret tuaj dhe kamping. Fryerja realizohet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka nje valv..
2,999Leke 3,499Leke
Showing 1 to 12 of 33 (3 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.