MENU
Shporta

Karikues & Mbajtese Celulari ne Makine

Karikues & Mbajtese Celulari ne Makine

Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bag Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bag
Blerje e sigurte -17 %
Modeli: Universal
Cante E Madhe Per biciklete | Stuff bicycle bagPershkrimi i ProduktitEmri :  Cante per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : Vendosni te merni me vete mjetet qe ju nevojiten gjate udhetimit tuaj me biciklete.Canta ka hapesire te mjaftueshme  per te mbajtur aks..
1,999Leke 2,399Leke
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Universal
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Phone HolderPershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Ngjyra : e zeze, kuqePerdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit tek krahu per vrap, palester, joga etjArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
599Leke 999Leke
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga |Belt Bag Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga |Belt Bag
Blerje e sigurte -12 %
Modeli: Universal
Cante e Vogel Brezi per Vrap, Palester, Joga | Belt Bag Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit ne brez per vrap, palester, joga etjArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar..
1,499Leke 1,699Leke
Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag
Blerje e sigurte -10 %
Modeli: Universal
Cante E vogel Per biciklete | Bicycle Bag Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante per Telefonin Ngjyra : e zeze Perdorimi : perdoret per vendosjen e telefonit ne biciklete , per te mbajtur aksesoret tuaj te nevojshem Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i..
1,799Leke 1,999Leke
Karikues Baseus Mp3  per Makine |  T Typed Bluetooth MP3 Charger| MP3 | Fast Charger Karikues Baseus Mp3  per Makine |  T Typed Bluetooth MP3 Charger| MP3 | Fast Charger
Blerje e sigurte -9 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues MP3 per MakineMarka : BaseusLidhja: Bluetooth versioni 4.2Input : 12/24V DCOutput : USB1 --> 4.5V / 5A, 5V / 5A, 9V / 3A, 12V / 3.4AUSB2 --> 5V / 1.5AType-C -..
1,999Leke 2,199Leke
Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast Karikues Baseus per Makine | Fast Charger| Me Dy USB Fast
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues MP3 per MakineMarka : BaseusLidhja : me bluetoothDetaje : Karikues Baseus MP3 per makine eshte i pajisur me 2 porta USB output  duke mundesuar karikimin e dy ce..
1,599Leke 2,399Leke
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger
Blerje e sigurte -29 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast ChargerMarka : BaseusOutput : 1 porte USB A dhe 1 porte Type-CDetaje : Karikues Baseus MP3 per makine eshte i pajisur me 2 po..
999Leke 1,399Leke
Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger | USB - C | 30 W Karikues Baseus per Makine | Karikues Fast Charger | USB - C | 30 W
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues Fast Charger per Makine Marka : BaseusOutput : 2 porta USBDetaje : Karikues Baseus per makine eshte i pajisur me 2 porta output USB duke mundesuar karikimin e d..
1,499Leke 1,999Leke
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast Charger
Blerje e sigurte -25 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth Type-C| MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues MP3 per MakineMarka : BaseusLidhja: Bluetooth versioni 5.0Input : 12/24V DCOutput : USB1 --> 4.5V / 5A, 5V / 5A, 9V / 3A, 12V / 3.4AUSB2 --> 5V / 1.5AType-C -..
2,399Leke 3,199Leke
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast Charger Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast Charger
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: BASEUS
Karikues Baseus per Makine | Karikues me Bluetooth | MP3 | Fast ChargerPershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues MP3 per MakineMarka : BaseusLidhja: Bluetooth versioni 5.0Input : 12/24V DCOutput : USB1 --> 4.5V / 5A, 5V / 5A, 9V / 3A, 12V / 3.4AUSB2 --> 5V / 1.5ADist..
1,799Leke 2,699Leke
Karikues Baterie Automatik per Gjenerator  12V/ 24V 6A Karikues Baterie Automatik per Gjenerator  12V/ 24V 6A
Blerje e sigurte -36 %
Modeli: ZH-CH2806
Karikues Baterie Automatik per Gjenerator  12V/ 24V 6APershkrimi i ProduktitEmri :  Karikues AutomatikModeli : ZH-CH2806Dimensionet : 180mm (gjatesi) x 160mm (gjeresi) x 60mm (lartesi)Input (Hyrja) : 80V-275V ACOutput ( Dalja ) : 13.8V DC / 5A kur grupi bateri..
8,899Leke 13,899Leke
Karikues Moxom per Makine |MP3 |Fast Charger|MX-VC05 Karikues Moxom per Makine |MP3 |Fast Charger|MX-VC05
Blerje e sigurte I Ri -25 %
Modeli: MX-VC05
Karikues Moxom per Makine |MP3 |Fast Charger|MX-VC05Pershkrimi i ProduktitEmri :  MP3Modeli: MX-VC05Version Bluetooth: 5.0 Output :  USB1:5V-2.1A/USB2:5V-1AArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te b..
1,499Leke 1,999Leke
Showing 1 to 12 of 66 (6 Pages)