MENU
Shporta

Inverter / Charger

Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS 3600W, Auto Transfer Switching Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS 3600W, Auto Transfer Switching
Vetem Online -12 %
Modeli: Tripp Lite
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS 3600W, Auto Transfer Switching Pershkrimi i ProduktitEmri : Inverter / ChargerFuqia Dalese e Vazhdueshme : 3600WDetaje : Inverter eshte nje pajisje elektronike elektrike qe cila ndryshon rrymen direkte DC ne rryme alternative AC . Inverter..
129,999Leke 146,999Leke
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS INT 2400W, Auto Transfer Switching Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS INT 2400W, Auto Transfer Switching
Vetem Online -13 %
Modeli: Tripp Lite
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APS INT 2400W, Auto Transfer Switching Pershkrimi i ProduktitEmri : Inverter / ChargerFuqia Dalese e Vazhdueshme : 2400WDetaje : Inverter eshte nje pajisje elektronike elektrike qe cila ndryshon rrymen direkte DC ne rryme alternative AC ...
99,599Leke 114,499Leke
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 1250W, Auto Transfer Switching Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 1250W, Auto Transfer Switching
Vetem Online -13 %
Modeli: Tripp Lite
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 1250W, Auto Transfer Switching Pershkrimi i ProduktitEmri : Inverter / ChargerFuqia Dalese e Vazhdueshme : 1250WDetaje : Inverter eshte nje pajisje elektronike elektrike qe cila ndryshon rrymen direkte DC ne rryme alternative AC . Inverte..
51,999Leke 59,799Leke
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 6000W, Auto Transfer Switching Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 6000W, Auto Transfer Switching
Vetem Online -12 %
Modeli: Tripp Lite
Inverter / Charger PowerVerter Tripp Lite APSX 6000W, Auto Transfer Switching Pershkrimi i ProduktitEmri : Inverter / ChargerFuqia Dalese e Vazhdueshme : 6000WDetaje : Inverter eshte nje pajisje elektronike elektrike qe cila ndryshon rrymen direkte DC ne rryme alternative AC . In..
251,999Leke 284,999Leke
Kontroller Dere Inverter per Ashensor Arkel KM-10 Kontroller Dere Inverter per Ashensor Arkel KM-10
Vetem Online -26 %
Modeli: Inverter
Kontroller Dere Inverter per Ashensor Arkel KM-10Pershkrimi i ProduktitEmri :  Kontrollor DereMarka : ArkelModeli : KM-10Dimensionet : 116 x 160 x 50Voltazhi Hyres : 20V ACFuqia max : 10WMbrojtja e ushqyesit : mbrojtja e siguresave (8A)Mundesine e Gjuhes : Turqisht, Anglisht dhe Greqi..
13,999Leke 18,999Leke
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.