MENU
Shporta

Switch & Router & Hub

Hub SBOX me 4 Porta | Pajisje Rrjeti Hub SBOX me 4 Porta | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -33 %
Modeli: SBOX
Hub SBOX me 4 Porta | Pajisje RrjetiPershkrimi i ProduktitEmri :  HubMarka : SBOXNderfaqe : USB3.0 (5 Gbps)Fuqia furnizuese : USB 5V / 900 mA (max)Pershtatet : Windows 7 / Windows 8 / Windows 10, Mac OS X, Linux OSGjatesia  e kabllit : 50 cmArtikulli eshte i ri, i papër..
1,999Leke 2,999Leke
Pajisje Manaxhimi Rrjeti Unifi Cloud Key | Ubiquiti Networks | Antene UC-CK Pajisje Manaxhimi Rrjeti Unifi Cloud Key | Ubiquiti Networks | Antene UC-CK
Vetem Online -12 %
Modeli: UC-CK
Pajisje Manaxhimi Rrjeti  Unifi Cloud Key UC-CKPershkrimi i ProduktitEmri :  Pajisje Manaxhimi Rrjeti  Unifi Cloud Key Prodhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : UC-CKPermasat : 0.85 x 1.71 x 4.80 inchesPesha : 3.88 ozPoE : 802.3 afPerdoruesit Wi-Fi ..
14,499Leke 16,499Leke
Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG Router Unifi Security Gateway| Ubiquiti Networks | Router USG
Vetem Online -10 %
Modeli: USG
Router Unifi Security Gateway  USGPershkrimi i ProduktitEmri :  Router Unifi Security GatewayProdhuesi : Ubiquiti NetworksModeli : USGPorta Ethernet : 3 GigabitPer Paketa 64-Byte : 1 milion paketa per sekondPer Paketa 512-Byte ose me shume : 3 GbpsProcesor Dual-Cor..
18,999Leke 20,999Leke
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Vetem Online -21 %
Modeli: D-Link DIR-842
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : D-LINKModeli : DIR-842Lidhja : Wireless ose WiFiPower Adaptor : input 100 - 240V AC, 50/60 Hzoutput 12V, 1ABandwidth : QoS ( Quality of Service) per ..
10,999Leke 13,999Leke
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 2.6 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 2.6 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Vetem Online -17 %
Modeli: D-Link DIR-882
Router Wireless D-Link Gigabit EXO me 4 Antena 2.6 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMOPershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : D-LINKModeli : DIR-882Lidhja : Wireless ose WiFiPower Adaptor : input 100 - 240V AC, 50/60 Hzoutput 12V, 2.5AProcesor : dual coreShpejtesia : 1733 Mbps..
19,990Leke 23,999Leke
Router Wireless LB-Link BL-WR2000 300Mbps| Pajisje Rrjeti Router Wireless LB-Link BL-WR2000 300Mbps| Pajisje Rrjeti
Vetem Online -29 %
Modeli: LB-Link BL-WR2000
Router Wireless LB-Link BL-WR2000 300Mbps| Pajisje RrjetiPershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : LB-LINKModeli : BL-WR2000Lidhja : Wireless ose WiFiShpejtesia : 300 MbpsNderfaqja : 4 porta 10/100 Mbps LAN dhe 1 porte 10/100 MbpsButonat : butoni Reset, butoni Quick Setup Secur..
2,499Leke 3,499Leke
Router Wireless Netis N 300 Mbps | Pajisje rrjeti Router Wireless Netis N 300 Mbps | Pajisje rrjeti
Vetem Online -17 %
Modeli: D-Link DIR-882
 Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka :Netis Modeli :W1Lidhja : Wireless ose WiFiPower Adaptor : input 9V / 500mAProcesor : dual coreShpejtesia : 1733 Mbps ne 5GHz  + 833 Mbps ne 2.4 GHzNderfaqja : 1 porte 10/100/1000 Gigabit WAN dhe 4 porta 10/100/1000 Gigabi..
1,999Leke 2,399Leke
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti Router Xiaomi Mi 4A Gigabit | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -24 %
Modeli: Xiaomi Mi 4A
Router Xiaomi Mi 4A Gigabit Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : XIAOMI Mi 4AVersioni : GigabitDetaje : Produkti eshte i markes Xiaomi, versioni Gigabit dhe siguron nje mbulim te qarte te wireless-it ne cdo skaj te ambjentit tuaj.Vecori te Router-it Mi 4A Gigabit..
4,999Leke 6,599Leke
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -24 %
Modeli: Xiaomi Mi 4C
Router Xiaomi Mi 4C 300 Mbps | Pajisje Rrjeti Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : Xiaomi Mi 4CProcesori : MT7628DAShpejtesia : 300 MbpsRAM : 64 MBBand : 2.4 GHz suporton 2 input dhe 2 output 300 MbpsAntena : 4 antena te jashtmePorta: 1 porte Gigabit WAN dhe 2 po..
3,499Leke 4,599Leke
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350 Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Vetem Online -13 %
Modeli: Xiaomi Mi AIoT AC2350
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : Xiaomi AC2350Versioni : GigabitProcesori : QCA9563Shpejtesia : 2183 MbpsRAM : 128 MBBand : dual band2.4 GHz suporton 3 input dhe 3 output 450 Mbps5 GHz suporton 4 input d..
6,999Leke 7,999Leke
Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6 | Pajisje Rrjeti Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6 | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -13 %
Modeli: Xiaomi Mi Router AX1800 WiFi 6
Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6  | Pajisje Rrjeti Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : Xiaomi Mi AX10800Procesori: QCA, 4 bërthama të CPU-së dhe 1 bërthamë e NPU-sëShpejtesia : 1800 MbpsRAM : 256 MBAntena : 4 antena te jashtmePërmasat: 24,7x14,1x18 cmDetaje :..
6,999Leke 7,999Leke
Switch D-Link me 16 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti Switch D-Link me 16 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -22 %
Modeli: D-Link
Switch D-Link me 16 Porta Fast Ethernet 10/100 MbpsPershkrimi i ProduktitEmri :  SwitchMarka : D-LinkShpejtesia : 10/ 100 MbpsDetaje : Produkti eshte i markes D-Link dhe sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht . Vecori te Switch-it : perfshin D-Li..
6,999Leke 8,999Leke
Showing 1 to 12 of 26 (3 Pages)
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.