Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • P20 LITE
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8 Lite
 • Huawei P9
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9 Plus
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Zbritje

700Leke 1,199Leke

Karikues Baseus

Karikues BaseusSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..


Zbritje

Karikues Baseus

Karikues BaseusSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes S..

700Leke 1,199Leke


Zbritje

1,999Leke 2,699Leke

JBL Soundgear Speaker

 JBL Soundgear SpeakerSpecifikimet e artikullitDizanj i pershtatshem per tu vendosur rreth qafes tuajLidhet me ane te BluetoothSherben per te degjuar muzike nepermjet telefonit tuajTeknologji multipoint per lidhje te dyfishteMban bateri deri ne 6 oreGjendja e produ..


Zbritje

JBL Soundgear Speaker

 JBL Soundgear SpeakerSpecifikimet e artikullitDizanj i pershtatshem per tu vendosur rreth qafes tuajLidhet me ane te BluetoothSherben per te degjuar muzike nepermjet telefonit tuajTeknologji multipoint per lidhje te dyfishteMban bateri deri ne 6 oreGjendja e produ..

1,999Leke 2,699Leke


2,500Leke

10 Zinxhire debore kunder rreshkitjes se gomave

10 zinxhire kunder rreshkitjes së dëborësLehtësisht te perdorshemI përshtatshëm për rrota nga 14 "deri 19"Materiali: PlastikI përshtatshëm për borë, akull, baltëShpejtësia e rekomanduar kur përdoren  shiritat është deri në 50km / hAto nuk janë të përshtatshme për p..


10 Zinxhire debore kunder rreshkitjes se gomave

10 zinxhire kunder rreshkitjes së dëborësLehtësisht te perdorshemI përshtatshëm për rrota nga 14 "deri 19"Materiali: PlastikI përshtatshëm për borë, akull, baltëShpejtësia e rekomanduar kur përdoren  shiritat është deri në 50km / hAto nuk janë të përshtatshme për p..

2,500Leke


100Leke

125KHz RFID Tag

Karakteristikat :125KHz RFID TagMateriali: ABSDimensione (LxWxH): 43.7×30.5×5.3mmFrekuenca: 125KhzTipi i Cipit: ACM-ABS003 RFIDProjektuar për kopjim RFID 125KHZ. mund të kopjojë të gjithë karten  e aksesit.Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artiku..


125KHz RFID Tag

Karakteristikat :125KHz RFID TagMateriali: ABSDimensione (LxWxH): 43.7×30.5×5.3mmFrekuenca: 125KhzTipi i Cipit: ACM-ABS003 RFIDProjektuar për kopjim RFID 125KHZ. mund të kopjojë të gjithë karten  e aksesit.Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artiku..

100Leke


Zbritje

1,999Leke 2,200Leke

Adaptore Kufjesh Origjinal per Iphone 7/7+

Adaptore Kufjesh Origjinal per  Iphone 7/7+Per modelet : iPhoneCilesia : Origjinale NgjyraE bardheGaranci 1 muajSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...


Zbritje

Adaptore Kufjesh Origjinal per Iphone 7/7+

Adaptore Kufjesh Origjinal per  Iphone 7/7+Per modelet : iPhoneCilesia : Origjinale NgjyraE bardheGaranci 1 muajSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...

1,999Leke 2,200Leke


Zbritje

27,000Leke 29,000Leke

Apple Watch 1 42mm

Apple Watch 1  42mmQëndro i lidhur në stilin me serinë e parë Apple Watch 42mm. E dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë gjeneratën e ardhshme, keshtu Apple Watch mundeson perdorimin e te gjitha funksioneve dhe aplikacioneve te celularit tuaj duke e lene celularin t..


Zbritje

Apple Watch 1 42mm

Apple Watch 1  42mmQëndro i lidhur në stilin me serinë e parë Apple Watch 42mm. E dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë gjeneratën e ardhshme, keshtu Apple Watch mundeson perdorimin e te gjitha funksioneve dhe aplikacioneve te celularit tuaj duke e lene celularin t..

27,000Leke 29,000Leke


Zbritje

36,000Leke 38,000Leke

Apple Watch 2 42mm

Apple Watch 2  42mmQëndro i lidhur në stilin me serinë e dyte Apple Watch 42mm. E dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë gjeneratën e ardhshme . * .Modeli : AppleCilesia : Origjinale Dimensions42.5 x 36.4 x 11.4 mmBateria           ..


Zbritje

Apple Watch 2 42mm

Apple Watch 2  42mmQëndro i lidhur në stilin me serinë e dyte Apple Watch 42mm. E dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë gjeneratën e ardhshme . * .Modeli : AppleCilesia : Origjinale Dimensions42.5 x 36.4 x 11.4 mmBateria           ..

36,000Leke 38,000Leke


Zbritje

1,499Leke 2,000Leke

Aromatizues Makine Baseus


Aromatizues Makine Baseus Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti&nb..


Zbritje

Aromatizues Makine Baseus


Aromatizues Makine Baseus Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti&nb..

1,499Leke 2,000Leke


Zbritje

2,699Leke 3,599Leke

Boks Bluetooth AWEI Y500

Boks Bluetooth AWEI  Y5001. Suporton  Bluetooth / AUX / kartëTF2. 2.Suporton lidhjen e pajisjes me ane te Bluetooth dhe  opsion telefonate ne te dy drejtimet 3.Suporton kartë TF APE, FLAC, MP3, WAV, format  muzike WMV 4. Suporton Karte..


Zbritje

Boks Bluetooth AWEI Y500

Boks Bluetooth AWEI  Y5001. Suporton  Bluetooth / AUX / kartëTF2. 2.Suporton lidhjen e pajisjes me ane te Bluetooth dhe  opsion telefonate ne te dy drejtimet 3.Suporton kartë TF APE, FLAC, MP3, WAV, format  muzike WMV 4. Suporton Karte..

2,699Leke 3,599Leke


Zbritje

4,199Leke 5,099Leke

Boks Bluetooth kunder ujit Awei Y280

Boks Bluetooth kunder ujit Awei Y280 Specifikimet e artikullitModeli: Y280Input: bluetooth/ AUX/ TF card/ USB driveFuqia e Loudspeaker: 8Wx2Loudspeakers: 66mm  4ohmNgjyra: jeshile, e kuqe, e zeze..


Zbritje

Boks Bluetooth kunder ujit Awei Y280

Boks Bluetooth kunder ujit Awei Y280 Specifikimet e artikullitModeli: Y280Input: bluetooth/ AUX/ TF card/ USB driveFuqia e Loudspeaker: 8Wx2Loudspeakers: 66mm  4ohmNgjyra: jeshile, e kuqe, e zeze..

4,199Leke 5,099Leke


Zbritje

2,399Leke 3,199Leke

Boks Me Bluetooth H855

Boks Me Bluetooth H8551. Suporton  Bluetooth / AUX / kartëTF2. 2.Suporton lidhjen e pajisjes me ane te Bluetooth dhe  opsion telefonate ne te dy drejtimet 3.Suporton kartë TF APE, FLAC, MP3, WAV, format  muzike WMV 4. Suporton Karte zeri US..


Zbritje

Boks Me Bluetooth H855

Boks Me Bluetooth H8551. Suporton  Bluetooth / AUX / kartëTF2. 2.Suporton lidhjen e pajisjes me ane te Bluetooth dhe  opsion telefonate ne te dy drejtimet 3.Suporton kartë TF APE, FLAC, MP3, WAV, format  muzike WMV 4. Suporton Karte zeri US..

2,399Leke 3,199Leke


Zbritje

1,999Leke 3,099Leke

DEKODERI TOKËSOR DVB T2 HD


Karakteristikat : Dekoderi Tokesor DVB-T2 HDDVB-T2 HD Tokesor eshte i vlefshëm për të parë Kanalet Digitale Tokesore Falas Kualiteti i kanaleve eshte Full HD, Lidhje Usb PVR, Mediaplayer .Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i ..


Zbritje

DEKODERI TOKËSOR DVB T2 HD


Karakteristikat : Dekoderi Tokesor DVB-T2 HDDVB-T2 HD Tokesor eshte i vlefshëm për të parë Kanalet Digitale Tokesore Falas Kualiteti i kanaleve eshte Full HD, Lidhje Usb PVR, Mediaplayer .Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i ..

1,999Leke 3,099Leke


Zbritje

2,699Leke 3,499Leke

DEKODERI TOKËSOR DVB T2 HD V-TECH


Karakteristikat : Dekoderi Tokesor DVB-T2 HDDVB-T2 HD Tokesor eshte i vlefshëm për të parë Kanalet Digitale Tokesore Falas Kualiteti i kanaleve eshte Full HD, Lidhje Usb PVR, Mediaplayer .Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i ..


Zbritje

DEKODERI TOKËSOR DVB T2 HD V-TECH


Karakteristikat : Dekoderi Tokesor DVB-T2 HDDVB-T2 HD Tokesor eshte i vlefshëm për të parë Kanalet Digitale Tokesore Falas Kualiteti i kanaleve eshte Full HD, Lidhje Usb PVR, Mediaplayer .Specifikimet e artikullit .Gjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i ..

2,699Leke 3,499Leke


Zbritje

999Leke 1,200Leke

Fishe karikimi Origjinale per iPhone

Fishe karikimi Origjinale per iPhonePer modelet : iPhoneCilesia : Origjinale NgjyraE bardheGaranci 1 muajOutput2-2.4A 10WSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origji..


Zbritje

Fishe karikimi Origjinale per iPhone

Fishe karikimi Origjinale per iPhonePer modelet : iPhoneCilesia : Origjinale NgjyraE bardheGaranci 1 muajOutput2-2.4A 10WSpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origji..

999Leke 1,200Leke


Zbritje
New

7,999Leke 9,900Leke

Google Home Mini

Google Home MiniGoogle Home mini eshte nje pajisje smart e cila eshte e ndertuar ne menyre te tille me nje asistente google ne te. Ju mundeson qe per cdo pyetje tuajen tju pergjigjet asistentja google.Mund te pyesni asistenten tuaj google  per motin, per trafikun, ..


Zbritje
New

Google Home Mini

Google Home MiniGoogle Home mini eshte nje pajisje smart e cila eshte e ndertuar ne menyre te tille me nje asistente google ne te. Ju mundeson qe per cdo pyetje tuajen tju pergjigjet asistentja google.Mund te pyesni asistenten tuaj google  per motin, per trafikun, ..

7,999Leke 9,900Leke


Zbritje

5,490Leke 7,999Leke

GPS me bateri te integruar dhe OBD

Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj ne kohe reale, kjo eshte pajisja qe jua mundeson !- Ndërfaqja standarde OBD.- Ndërtuar me bateri 180mAh / 3.7V.- Monitorim i automjeteve në kohë reale.- Pershtatet me çdo makine me ndërfaqen OBD 16-pin.- Mund të monitoroni ven..


Zbritje

GPS me bateri te integruar dhe OBD

Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj ne kohe reale, kjo eshte pajisja qe jua mundeson !- Ndërfaqja standarde OBD.- Ndërtuar me bateri 180mAh / 3.7V.- Monitorim i automjeteve në kohë reale.- Pershtatet me çdo makine me ndërfaqen OBD 16-pin.- Mund të monitoroni ven..

5,490Leke 7,999Leke


Zbritje

8,900Leke 11,800Leke

Helikopter Dron S163

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare ..


Zbritje

Helikopter Dron S163

Specifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare ..

8,900Leke 11,800Leke


Zbritje

390Leke 590Leke

Kabell HDMI 150CM

Kabell HDMISpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqip..


Zbritje

Kabell HDMI 150CM

Kabell HDMISpecifikimet e artikullitGjendja e produktit :Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.Transporti |Nepermjet Postes Shqip..

390Leke 590Leke


Zbritje

399Leke 599Leke

Kabell Karikimi Baseus iPhone Quick Charge 100 cm


Kabell Karikimi Baseus Per modelet : iphone 5,iphone 5s, iphone 6, iphone 6s, iphone 6+, iphone 6s+, iphone 7, iphone 7+, iphone 8, iphone 8+, iphone XPershkrim : Fisha cilesore,nuk keputen, nuk perthyhen dhe jane fast charger.Specifikimet e artikullitGje..


Zbritje

Kabell Karikimi Baseus iPhone Quick Charge 100 cm


Kabell Karikimi Baseus Per modelet : iphone 5,iphone 5s, iphone 6, iphone 6s, iphone 6+, iphone 6s+, iphone 7, iphone 7+, iphone 8, iphone 8+, iphone XPershkrim : Fisha cilesore,nuk keputen, nuk perthyhen dhe jane fast charger.Specifikimet e artikullitGje..

399Leke 599Leke


Zbritje

499Leke 595Leke

Kabell Karikimi Baseus iPhone Quick Charge 200 cm


Kabell Karikimi Baseus Per modelet : iphone 5,iphone 5s, iphone 6, iphone 6s, iphone 6+, iphone 6s+, iphone 7, iphone 7+, iphone 8, iphone 8+, iphone XPershkrim : Fisha cilesore,nuk keputen, nuk perthyhen dhe jane fast charger.Specifikimet e artikullitGje..


Zbritje

Kabell Karikimi Baseus iPhone Quick Charge 200 cm


Kabell Karikimi Baseus Per modelet : iphone 5,iphone 5s, iphone 6, iphone 6s, iphone 6+, iphone 6s+, iphone 7, iphone 7+, iphone 8, iphone 8+, iphone XPershkrim : Fisha cilesore,nuk keputen, nuk perthyhen dhe jane fast charger.Specifikimet e artikullitGje..

499Leke 595Leke


Shiko 1 nga 20 te 89 (5 faqe)